W hołdzie Dio

2016-05-30 09:37:29 (ost. akt: 2016-05-30 10:21:48)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 2 czerwca 2016
W hołdzie Dio

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już w czwartek (2 czerwca) odbędzie się wyjątkowy koncert. W olsztyńskim Andergrancie zagra zespół Scream Maker wraz z zaproszonymi gośćmi. Koncert poświęcony jest muzykowi Ronniemu Jamesowi Dio, znanego z Rainbow i Black Sabbath. Początek koncertu o 20.

Tribute to Ronnie James Dio to nazwa koncertu, w którym zagrają muzycy z warszawskiego zespołu Scream Maker oraz goście. Jest to już trzecia edycja memoriału poświęcona amerykańskiemu muzykowi rockowemu i metalowemu. Podczas występu usłyszeć będzie można znane i mniej popularne utwory Dio, a także całą płytę "Heaven and Hell".

Muzyków ze Scream Maker na klawiszach wspierać będzie Piotr Sikora z prog-power metalowej grupy Exlibris oraz Jasiek Popławski, młody wokalista i gitarzysta podwarszawskiej kapeli The Kroach. Gościnnie zagra Agnieszka Żmijewska z zespołu The Wheeler's Band.

Ronnie James Dio to muzyk znany z kariery solowej, a także z występów z formacjami Rainbow i Black Sabbath. Był wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Zmarł w 2010 r. z powodu nowotworu żołądka.

Tribute to Ronnie James Dio w Olsztynie
Kiedy: 2 czerwca, godz. 20
Gdzie: Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32
Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu
Dostępne w klubie Andergrant, w sklepie muzycznym Rockfan, pubie Sarmata

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB