Dzień Dziecka w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

2016-05-30 10:24:01 (ost. akt: 2016-05-30 10:41:37)
Kultura 1 czerwca 2016
Dzień Dziecka w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już w środę, 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w olsztyńskiej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej zabrzmią przeboje dla najmłodszych. Podczas widowiska „The Best of Broadway" usłyszeć będzie można utwory z filmów muzycznych, takich jak "Czarnoksiężnik z Oz", "Koty" czy "Taniec Wampirów".

W dniu 1 czerwca 2016r., o godz. 11.00 z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka dla naszych milusińskich zostanie zaprezentowane widowisko pt. „The Best of Broadway". Z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią: Grażyna Brodzińska – sopran oraz aktorzy-wokaliści, soliści Teatru Muzycznego „ROMA” z Warszawy: Malwina Kusior, Janusz Kruciński, Marcin Wortmann.

W koncercie, w muzycznym prezencie dla dzieci artyści wykonają najpiękniejsze melodie z musicali, operetek i filmów muzycznych m.in.: Czarnoksiężnik z Oz, Człowiek z La Manchy, Deszczowa piosenka, Dzwonnik z Notre Dame, Grease, Jekyll and Hyde, Koty, My Fair Lady, New York, New York, Nędznicy, Perichola, Pocałunek kobiety pająka, Taniec wampirów, Upiór, West Side Story. Muzyce będą towarzyszyć projekcje filmowe.

Zapraszając do Filharmonii - wszystkim Dzieciom z okazji Ich Dnia życzymy spełnienia najskrytszych marzeń!

Bilety w cenie: 35 zł ulgowy i 45 normalny do nabycia w kasie w godz.10-18.00 oraz poprzez stronę internetową Filharmonii: http://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB