Samba i koncert Sarsy z okazji Dnia Dziecka w Dywitach

2016-05-30 13:56:52 (ost. akt: 2016-05-30 15:19:47)
Inne 5 czerwca 2016
Samba i koncert Sarsy z okazji Dnia Dziecka w Dywitach

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy na wspaniały Dzień Dziecka w Dywitach! Kolorowe, taneczne i magiczne wydarzenie pełne atrakcji z koncertem Sarsy i Sambą Show Katarzyny Kashiry Stockiej odbędzie się w niedzielę 5 czerwca na stadionie!

Na scenie zatańczą czirliderki z Dywit, Słup, Bukwałdu i Tuławek oraz grupy taneczne działające przy GOK (Dance Nation i Just Dance). Na wspaniały koncert zabiorą wszystkich uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, a piękne tańce polskie zaprezentuje Zespół Pieśni i Tańca Warmia.

Gwiazdą imprezy będzie Sarsa z wielkimi przebojami "Naucz mnie", "Zapomnij mi", czy "Indiana"! Nie zabraknie animacji i konkursów z nagrodami. Odlotowa zabawa czekać będzie na Placu Zabaw dla Małych i Dużych. Dzieci zabawiać będą tez duże, bajkowe postacie: Guffy, Elmo i Królewna Śnieżka. Warsztaty ozdób a la samba dla najmłodszych znajdą miejsce w Kąciku Malucha Biblioteki Publicznej w Dywitach. Będzie też Koło Fortuny z nagrodami, a dla nieco starszych kawiarnia na rowerze Rowelove Cafe. Nie zabraknie też atrakcji przygotowanych przez Aeroklub Warmińsko-Mazurski.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB