Filharmonia w Olsztynie zaprasza na koncert „Skazani na sukces”

2016-06-02 12:22:08 (ost. akt: 2016-06-02 12:24:01)
Muzyka Filharmonia Warmińsko-Mazurska 5 czerwca 2016 17:00
Filharmonia w Olsztynie zaprasza na koncert „Skazani na sukces”

Autor zdjęcia: mat. promocyjne Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

„Skazani na sukces” – tak zatytułowany jest koncert uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach, którego organizatorami wraz ze Szkołą jest Powiat Olsztyński i Filharmonia Warmińsko-Mazurska.

W niedzielę 5 czerwca o godz.17 w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpią najzdolniejsi uczniowie PSM w Dywitach - zwycięscy i laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Zaprezentują się także kameraliści oraz Dziecięca Orkiestra Smyczkowa w Dywitach po dyrekcją Łukasza Hermanowicza. Koncert poprowadzi dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach Janusz Ciepliński, który opowie o muzyce oraz o sukcesach szkoły i jej uczniów.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zenon #2005228 | 88.156.*.* 5 cze 2016 21:41

    Wspaniale ,tylko dlaczego nie ma analogicznego koncertu Psm z Olsztyna??Czy dlatego ,żetam dyrektorke obchodzi tylko remont ,a dzieci juz nie ?Dopiero co powstała szkoła w Dywitach oraz jej filie staja się szkołami lepszymi ,prężniej działającymi,gdzie dyrektora obchodzą dzieci.Gratulacje dla pana Cieplińskiego i zycze dyrektorce Psm aby bardziej zaangażowała się w stronę muzyczną szkoły ,bo niedługo drugi stopień przestanie istnieć,a szkoła już i tak ma poziom jeden z najsłabszych w Polsce.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz