Pokaz iluzjonistów, koncert czy impreza sportowa? Sprawdź, gdzie spędzić weekend!

2016-06-04 08:00:00 (ost. akt: 2016-06-03 19:23:58)
Pokaz iluzjonistów, koncert czy impreza sportowa? Sprawdź, gdzie spędzić weekend!

Autor zdjęcia: mat. pras.

Zapowiada się kolejny ciepły weekend. W Olsztynie będzie się działo naprawdę dużo. Jeśli jesteś fanem aktywnego wypoczynku lub wręcz przeciwnie, wolisz bawić się na koncercie, koniecznie sprawdź nasze propozycje. Z naszymi propozycjami nie będziesz się nudzić!

Piękna pogoda za oknem sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Dlatego miłośnicy sportu mogą wziąć udział w biegu, pobić rekord Polski lub ćwiczyć jogę. Ci, co wolą klimat nieco bardziej imprezowy narzekać na nudę też nie powinni. W weekend w Olsztynie szykuje się wiele koncertów. Koniecznie przejrzyj nasze propozycje. Dzięki temu, będziesz wiedział, gdzie się zrelaksować!

SOBOTA

Bicie rekordu w Olsztynie. Najwięcej autorów jednego obrazu

Pokazy tańca, ścianka wspinaczkowa, zumba, symulator dachowania, laserowa strzelnica, pokazy sportów walki, capoeira, konkursy z nagrodami, nauka jazdy tandemem, Segway na torze przeszkód - to tylko wybrane atrakcje weekendowej imprezy w Olsztynie.

Więcej informacji tutaj >>> Bicie rekordu w Olsztynie. Najwięcej autorów jednego obrazu

Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Olsztynie

Wszystkich fanów oraz wielbicieli muzyki Depeche Mode zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode, który odbędzie się 4 czerwca 2016 roku w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant (ul. Kołobrzeska 32). Start godz. 20. W ramach imprezy odbędzie się koncert zespołu DAS MOON!

Więcej informacji tutaj >>> Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Olsztynie

Iluzjoniści, ogniomistrz i szczudlarze. Festiwal artystów ulicznych w Olsztynie

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu artystów ulicznych „Just Edi i przyjaciele w Olsztynie”. Edi wraz z przyjaciółmi pojawią się w Olsztynie, by podzielić się swoją energią i umiejętnościami. Podczas imprezy wystąpią niesamowici żonglerzy, kuglarze, iluzjoniści, ogniomistrz, szczudlarze oraz wszelkiej maści kuglarze.

Więcej informacji tutaj >>> Iluzjoniści, ogniomistrz i szczudlarze. Festiwal artystów ulicznych w Olsztynie

Święto ulicy Pana Tadeusza

Mieszkańcy ul. Pana Tadeusza po raz pierwszy będą bawić się na święcie swojej ulicy. Festyn rozpocznie się o godz. 11 w sobotę (4 czerwca) i potrwa do godz. 15. Jak zapewniają organizatorzy - atrakcji nie zabraknie.

Więcej informacji tutaj >>> Święto ulicy Pana Tadeusza

III Turniej Rycerski o włócznię św. Jerzego

4 czerwca w Ostródzie odbędzie się III Turniej Rycerski o włócznię św.Jerzego. Mieszkańcy miasta będą mogli się przenieść w czasy średniowiecza i poznać dawną kulturę. Na turniej przyjedzie ponad 100 osób zajmujących się rekonstrukcją historyczną.

Więcej informacji tutaj >>> III Turniej Rycerski o włócznię św. Jerzego

Barczewo bije rekord Polski w śpiewie chóralnym

W sobotę, 4 czerwca 2016 r. o godz. 11.00, mieszkańcy Barczewa oraz zaproszeni goście podejmą próbę bicia rekordu Polski w śpiewie chóralnym. Do tej pory nikt w Polsce nie ustanowił rekordu w tej kategorii. Wydarzenie będzie elementem obchodów Roku Feliksa Nowowiejskiego.

Więcej informacji tutaj >>> Barczewo bije rekord Polski w śpiewie chóralnym

NIEDZIELA

Rodzinny piknik z Wehikułem i kilometrami złotówek

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy wszystkich do parku Kusocińskiego. O godz. 12 startuje piknik rodzinny, organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, „Fit nie Fat” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.

Więcej informacji tutaj >>> Rodzinny piknik z Wehikułem i kilometrami złotówek

Czas na jogę! Poćwicz i odpręż się!

W niedzielę (5 czerwca) w Olsztynie, odbędzie się Festiwal Jogi. Tego dnia będziecie można poznać różne style jogi, spotkać się z jej nauczycielami. Sprawdźcie program imprezy!

Więcej informacji tutaj >>> Czas na jogę! Poćwicz i odpręż się!

Samba i koncert Sarsy z okazji Dnia Dziecka w Dywitach

Zapraszamy na wspaniały Dzień Dziecka w Dywitach! Kolorowe, taneczne i magiczne wydarzenie pełne atrakcji z koncertem Sarsy i Sambą Show Katarzyny Kashiry Stockiej odbędzie się w niedzielę 5 czerwca na stadionie! Gwiazdą imprezy będzie Sarsa z wielkimi przebojami "Naucz mnie", "Zapomnij mi", czy "Indiana"!

Więcej informacji tutaj >>> Samba i koncert Sarsy z okazji Dnia Dziecka w Dywitach

Filharmonia w Olsztynie zaprasza na koncert „Skazani na sukces”

„Skazani na sukces” – tak zatytułowany jest koncert uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach, którego organizatorami wraz ze Szkołą jest Powiat Olsztyński i Filharmonia Warmińsko-Mazurska.

Więcej informacji tutaj >>> Filharmonia w Olsztynie zaprasza na koncert „Skazani na sukces”


***

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB