Czesław Śpiewa Solo Act na urodzinach Radia UWM FM

2016-06-06 15:28:59 (ost. akt: 2016-06-06 15:28:58)
Muzyka 24 czerwca 2016
Czesław Śpiewa Solo Act na urodzinach Radia UWM FM

Autor zdjęcia: mat. prasowe

24 czerwca zapraszamy na koncert z okazji piętnastych urodzin Radia UWM FM. W olsztyńskim klubie Nowy Andergrant wystąpi Czesław Mozil z recitalem Czesław Śpiewa Solo Act. Na miejscu czeka na Was także wiele niespodzianek!

Bezpłatne bilety do zgarnięcia codziennie na antenie Radia UWM FM. Koncert połączony będzie ze spotkaniem osób, które od 2001 roku tworzyły i nadal tworzą program Radia UWM FM. Z redakcją studencką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie współpracowało w tym czasie kilkaset osób.

Radio UWM FM jest rozgłośnią Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nadaje na częstotliwości 95,9 FM od 23 czerwca 2001 roku i kontynuuje tradycje wcześniejszych radiowęzłów studenckich ART i WSP - Radia Kortowo i Radia Emitor. Hasło stacji to "Uwierz w Muzykę".

Dziennikarze prezentują nowości muzyczne z kraju i ze świata - stawiając na scenę alternatywną i granie "ze smakiem". Radio UWM FM informuje o wydarzeniach na UWM, działalności naukowej i studenckiej, opowiada o życiu miasta i regionu będąc zawsze blisko tematów akademickich i spotykając się z muzykami. Czerwcowy koncert to kolejne po wieczorze kabaretowym i Nocy Radiowców wydarzenie organizowane z okazji 15-lecia Radia UWM FM.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB