Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca!

2016-06-13 07:34:33 (ost. akt: 2016-06-13 12:41:56)
Inne Olsztyn, CH Aura 25 czerwca 2016
Biżuteryjna Aura Kobiet już 25 czerwca!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

„Sutasz” czy słyszałaś kiedyś to tajemniczo brzmiące słowo? Z języka francuskiego oznacza ono splot lub warkocz. Ale to coś więcej, to technika rękodzielnicza, która pozwala na wyczarowanie prawdziwych dzieł sztuki w tym biżuterii. Zaciekawiona? Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, które będą poświęcone tej właśnie umiejętności. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca, zapisy na stronie www.aurakobiet.pl, już trwają!

Tym razem przy pomocy rzemieni, sznurków, koralików, nitek filcu, kleju i nożyczek wszystkie Panie przeniesiemy w świat tworzenia biżuterii. W sobotę, 25 czerwca br. w Aurze odbędzie się spotkanie pt. Biżuteryjna Aura Kobiet, które poprowadzi Joanna Kostańczuk, właścicielka pracownik rękodzielniczej Yokoart. W ciągu niespełna 4 godzin odczarujemy pojęcie sutaszu – sztuki tworzenia biżuterii, która ostatnio cieszy się niezwykłą popularnością. Zapewniamy wszelkie przyrządy i pomoce techniczne. Jedyne, czego oczekujemy od uczestniczek to pozytywne nastawienie i chęć nabycia nowych umiejętności.

Przy sutaszu naprawdę odpoczywam. Mam spokój i czas, którym w pełni dysponuję. Ręce są zajęte, ale głowa wolna. I tylko rodzina śmieje się, że mam już tego tyle, że mogłabym robić zupy z koralików i kanapki z filcu. Taką właśnie pasją wszystkie uczestniczki czerwcowych warsztatów zarażać będzie Joanna Kostańczuk. Chcę pokazać, że rękodzieło wymaga cierpliwości, lecz to umiejętność, której można się nauczyć – dodaje pani Joanna.

Na warsztaty można zgłaszać się wypełniając aplikację na stronie www.aurakobiet.pl. Spośród zgłoszeń w formie odpowiedzi na pytanie o ulubiony typ biżuterii wyłonionych zostanie 15 uczestniczek, które zostaną zaproszone na spotkanie.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB