Festiwal balonowy, zawody motocrossowe i Dni Morza. Sprawdź weekendowe atrakcje!

2016-06-25 07:45:00 (ost. akt: 2016-06-25 10:29:27)
Festiwal balonowy, zawody motocrossowe i Dni Morza. Sprawdź weekendowe atrakcje!

Przed nami wyjątkowy weekend. W sobotę i niedzielę nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Ciekawe wydarzenia znajdą dla siebie miłośnicy sportu, wypoczynku nad wodą, czy zmagań kierowców rajdowych. Sprawdźcie, gdzie się wybrać!


Przedstawiamy Wam kilka wybranych imprez, na których warto być. Wszystkie informacje o nich (i pozostałych imprezach w regionie), znajdziecie na naszym portalu orientacja.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a także naszego profilu www.facebook.com/Orientacja

Motocrossowe Mistrzostwa Europy na olsztyńskim torzeOstatni weekend czerwca, 25 i 26 czerwca, to wielkie motocrossowe wydarzenie na olsztyńskim torze motocrossowym. W tych dniach w Olsztynie odbędą się Motocrossowe Mistrzostwa Europy.
Kibice będą mogli zobaczyć zawodników klas EMX 65, EMX 85 i klasy EMX Open. Na zawody rangi Mistrzostw Europy zawitają najlepsi zawodnicy starego kontynentu. Więcej na ten temat - kliknij!

Najlepsi zawodnicy footvolleya w Starych Jabłonkach

Hotel Anders w Starych Jabłonkach zaprasza w pierwszy weekend wakacji (24.-26.06.2016) na plażę nad Jezioro Szeląg Mały. Na miłośników sportu i aktywnego wypoczynku czeka spotkanie z najlepszymi na świecie zawodnikami footvolleya. Wstęp wolny!

Więcej na ten temat - kliknij!

19. Rajd Warmiński. Wielkie ściganie na siedmiu odcinkach

Fiesta Hołowczyca, 8-kilometrowe Jankowo i rywalizacja Zbigniewa Staniszewskiego z Hubertem Ptaszkiem — to największe z atrakcji 19 Rajdu Warmińskiego. Jakich atrakcji kibice mogą spodziewać się w tym roku? Sprawdźcie!

Więcej na ten temat - kliknij!

Dni Olsztynka z koncertami i kabaretonem

Dni Olsztynka to trzy dni dobrej zabawy! Czekają koncerty (m.in. Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Babsztyl, Second Personality), pokazy umiejętności sprawnościowych (m.in. taekwondo, aikido, cheerleaders), kabareton Andrzeja Grabowskiego, pokazy iluzji i liczne zawody.

Więcej na ten temat - kliknij!

Ubiegłoroczny triathlonNajlepsi polscy triathloniści powalczą w EuCO Susz Triathlon

EuCO Susz Triathlon 2016 to trzydniowe święto tej dyscypliny sportu w urokliwym miasteczku na Warmii i Mazurach. Tegoroczne zawody ponownie mają rangę Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim, które rozegrane zostaną w sobotę 25 czerwca. Co ciekawe o medale Mistrzostw Polski powalczą nie tylko zawodnicy Elity oraz najlepsi młodzieżowcy ale także amatorzy. Stanie się tak dzięki temu, że dotychczasowy wyścig Sprint Open w porozumieniu z Polskim Związkiem Triathlonu zyskał rangę Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim Grup Wiekowych.

Więcej na ten temat - kliknij!

Dni Morza w Ostródzie

laczego Dni Morza w Ostródzie? Bo dzięki kanałowi łączącemu Ostródę i Elbląg możemy stąd łatwo dopłynąć nie tylko do morza, ale do każdego miejsca na świecie. I dlatego właśnie od lat święto Neptuna inauguruje lato w Ostródzie. Impreza już w sobotę.

Więcej na ten temat - kliknij!

Pokazy służb ratunkowych na plaży

W sobotę (25.06) odbędzie się kolejna odsłona ćwiczeń "Bezpieczna Woda". Olsztynianie będą kolejny raz świadkami takich manewrów. To m.in. okazja, żeby mieszkańcy poznali wyposażenie i możliwości ratowników, a przedstawiciele służb mają w tym czasie szansę na wymianę doświadczeń.

Więcej na ten temat - kliknij!

Festiwal Balonowy w Dywitach. Darmowe loty balonami na uwięzi, katapulta ludzka i inne atrakcje

Darmowe loty balonami na uwięzi, katapulta ludzka, astrotraining, mobilne planetarium z projekcją filmów astronomicznych, czy prezentacja śmigłowca ultralekkiego – to tylko niektóre atrakcje I Festiwalu Balonowego w Dywitach, który odbędzie się 25 czerwca na miejscowym stadionie. Gmina Dywity wraca balonowo-lotniczą imprezą do niezwykłej przeszłości naznaczonej historią sterowców.

Więcej na ten temat - kliknij!


Więcej imprez znajdziecie w kalendarzu na stronie >>> orientacja.pl. Polecamy!


***Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB