PROLOG festiwalu w Węgorzewie

2016-06-27 14:40:42 (ost. akt: 2016-06-27 14:49:37)
Muzyka 8 lipca 2016 - 10 lipca 2016
PROLOG festiwalu w Węgorzewie

Autor zdjęcia: mat. prasowe

3 lipca na Placu Wolności w godzinach 18.00-21.00 w ramach Festiwalu Naturalnie Mazury Music & More odbędzie się koncert PROLOG.

Na scenie:

1. PLANETA MAŁP z Węgorzewa
Zespół wylądował na „Planecie Małp” wiosną 2014 roku. Gramy muzykę z gatunku rock-metal. Jesteśmy grupą trzyosobową. Muzyka jaką tworzymy jest wypadkową zainteresowań muzycznych każdego z nas. Określamy ją jako rock-metal, ze względu na różne inspiracje muzyczne. Czerpiemy radość z tworzenia nowych projektów rozwijając przy tym swoje umiejętności

2. FSB ( Fri Stejdż Bend) -powstał w 2005 roku w Suwałkach
Ciekawe, blues-rockowe autorskie aranżacje utworów okraszone są niebanalnym tekstem co niewątpliwie przysparza zespołowi co raz to nowszych fanów. FSB w czasie swojej 11 letniej obecności na scenie można było zobaczyć i wysłuchać m.in na festiwalu w Jarocinie, czy podczas występów rozgrzewających publikę takich gigantów polskiej sceny jak Kult, czy Pidżama Porno.

3. SEBASTIAN MATEUSZ BEDNARCZYK z Kętrzyna
Gra na gitarze, perkusji, bouzouki. Aranżuje i komponuje. Współpracował z grupami: Shannon, Kochankowie Sally Brown, Zarabeth i Minutes Trio.

4. SANDALESS z Ełku, gdzie powstał w 1997 r. tam funkcjonuje do dzisiaj

Zespół zagrał na wielu festiwalach - Jarocin Festiwal, Hunter Fest, Magia Rocka, Kierunek Olsztyn

Festiwal Naturalnie Mazury Music & More odbędzie się w dniach 8 -9 lipca.

W konkursie wystąpią: JASNY PIERUN z Kętrzyna, KREM Z Warszawy, MESSA z Olsztyna , Mojra z Giżycka, ROYAL SPIRIT z Łodzi, THE PRIMES z Warszawa UGLY 10 -Zespół z Warszawy YELL_O! WE ALL EAT CLOUDS z Olsztyna. Ponadto w trakcie festiwalu odbędzie się konkurs WOJSKOWYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH.

Gwiazdami festiwalu są: HEY, ARMIA, DOMOWE MELODIE, LAO CHE, OSTROV, CHASSIS, ALCOHOLICA, KOHUSE, BARTAS SZYMONIAK BEATROCK, HIROSHIMA, MAMADOU & SAMA YOON.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB