Z CZASem kobieta wolna i niezależna!

2016-07-11 00:00:00 (ost. akt: 2016-07-08 09:40:31)
Inne Centrum Aura, Olsztyn 30 lipca 2016
Z CZASem kobieta wolna i niezależna!

Rozpoczęły się zapisy na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Centrum Handlowe Aura Centrum w Olsztynie. Najbliższe spotkanie poświęcone zarządzaniu pieniędzmi i czasem odbędzie się w sobotę, 30 lipca br.

Na warsztaty zaproszonych zostanie 15 pań, które do 27 lipca na stronie www.aurakobiet.pl opowiedzą w najciekawszy sposób jak wygląda ich typowy dzień.

Podobno czas to pieniądz… Podobno pieniądze szczęścia nie dają… A jaka jest rzeczywistość?
Kalendarz wypełniony obowiązkami, wyścig z czasem i ciągłe odkładanie swoich potrzeb na dalszy plan… Jak zatem efektywnie zarządzać swoim czasem i pieniędzmi, by czuć niezależność? Czy to w ogóle możliwe? Na te i inne pytania odpowiedzi będą szukać Panie, które wezmą udział w warsztatach „Z CZASem kobieta wolna i niezależna”. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 lipca br. w godzinach przedpołudniowych.

O niezależności finansowej, realizowaniu marzeń i ujarzmianiu czasu opowiedzą: Barbara Kułakow - doradca podatkowy, od 25 lat prowadząca swoją firmę, w której postawiła na zespół i jego rozwój oraz Marta Malinowska – trenerka z pasji, specjalistka od projektów szkoleniowych, która w swojej trenerskiej pracy wykorzystuje doświadczenie zdobyte w korporacjach by skutecznie rozwijać kompetencje zespołów i menadżerów. Obie o czasie i jego planowaniu wiedzą prawie wszystko.


Na wszystkie uczestniczki, oprócz solidnej porcji wiedzy na temat zarządzania czasem
i pieniędzmi, czekać będą upominki od Aury i patronów medialnych. Warsztaty wspierają sklepy Aury: salon Wittchen oraz Kino Helios.


Aura Centrum Olsztyna (www.auracentrum.pl) jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach - pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers
z siedzibą w Londynie.***

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB