Urodzinowy infernalny stand up w Olsztynie!

2016-07-18 13:24:14 (ost. akt: 2016-07-18 13:25:02)
Kultura Olsztyn. Galeria Sowa 26 lipca 2016
Maciej Brudzewski

Maciej Brudzewski

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Katarzyna Piasecka wystąpi na pierwszych urodzinach Stand Up Inferno w Galerii Sowa w Olsztynie.

To będą huczne pierwsze urodziny warmińsko-mazurskiej sceny stand up. – Gościliśmy Abelarda, Kacpra, debeściaków ze Stand-Up Polska oraz 25. innych mistrzów dowcipu! Jednak jak przystało na porządne urodziny: czas na dziewczyny – mówi Maciej Brudzewski, pomysłodawca Stand Up Inferno.

Katarzyna Piasecka podczas swojego najnowszego programu „Bez filtra” zabiera widza w świat stand-upu bezpośredniego, pełnego kontaktu i improwizacji. W programie porusza najróżniejsze tematy z kobiecej perspektywy. Prezentowane monologi dotykają spraw damsko-męskich, społecznych, czy jej osobistych doświadczeń. Celem każdego występu jest stworzenie luźnej atmosfery, w której mogą bawić się wszyscy niezależnie od przekonań, czy zajmowanego stanowiska.

– Wpadajcie na urodziny najlepszej sceny STAND-UP! Śmiech, konkursy, afterparty- to wszystko już we wtorek, 26 lipca – zachęca Maciej Brudzewski, który będzie gospodarzem wydarzenia.

1. Urodziny Stand-up Inferno! + Kasia Piasecka
Galeria Sowa, 26.07 (środa)


BILETY (20zl): do kupienia w Galerii Sowa, każdego tygodnia od środy do soboty, od godziny 19:00 do 4 ranoKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB