Rozpoczęło się mazurskie święto hip- hopu

2016-07-22 10:07:26 (ost. akt: 2016-07-22 13:35:04)
Muzyka 22 lipca 2016 - 23 lipca 2016
Impreza rozpoczęła się w czwartek. Publika nie zawiodła.

Impreza rozpoczęła się w czwartek. Publika nie zawiodła.

Autor zdjęcia: Zuzanna Ołdakowska

W czwartek, 21 lipca rozpoczęła się XV edycja Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku, najstarszej i największej imprezy hip-hopowej w kraju. Impreza już pierwszego dnia rozkręciła się na dobre.

— Dla nas każdego roku Mazury Hip Hop Festiwal jest wyjątkowym wydarzeniem— mówi prowadzący festiwal Proceente, który na imprezę do Giżycka przyjeżdża od trzynastu lat.— Tu artyści wznoszą się na wyżyny swoich możliwości. W tym roku zagrają największe gwiazdy hip- hopu, a także młode zespoły stawiające pierwsze kroki na scenie. Na festiwal zaprosiliśmy takich artystów, by pokazać fanom hip- hopu to co najbardziej interesujące w Polsce.

— Festiwal to przede wszystkim ale nie tylko koncerty, ale również szereg atrakcji, które im towarzyszą— zapewnia Numer Raz.

Wśród atrakcji znajdują się: mała scena festiwalowa, na której swoich sił mogą spróbować początkujący twórcy, Wielka Bitwa Freestyle'owa o Twierdze Boeyn (sobota, godz. 18), konkurs dla młodych talentów.

Gwoździem spotkania hip- hopowców w giżyckiej twierdzy są jednak koncerty. Już pierwszego dnia tegorocznego festiwalu frekwencja pod sceną dopisała. Wystąpili: Tau, Te- Tris, Taco Hemingway, Sokół i Marysia Starosta, Hemp Gru.

W piątek na scenę wyjdą Gruby Mielzky, VNM, Kali, Mioush, Tede. W sobotę wystapią: Małpa, Quebonafide, Sobota, JWP/BC, O.S.T.R.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Spula #2032191 | 83.9.*.* 23 lip 2016 15:55

    30 tys zl dał burmistrz na biletowaną impreze SKANDAL! Zniżki dla mieszkańców nie było!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. DEZERTER #2031322 | 89.229.*.* 22 lip 2016 12:27

    Szkoda mi tej dzisiejszej młodzieży , nie mają swojego wielkiego wieku buntu i ideologii jak czasy Hippisów i punków . Hip Hop to nie to samo , po koncercie rozchodzą się do domku i na tym się to wszystko kończy !!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz