Tomasz Karolak z zespołem stanie przed kętrzyńskimi fanami

2016-08-02 12:10:57 (ost. akt: 2016-08-02 12:39:24)
Inne 20 sierpnia 2016
Tomasz Karolak i zespół "Pączki w Tłuszczu"

Tomasz Karolak i zespół "Pączki w Tłuszczu"

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

W ramach artystycznego lata w Kętrzynie pojawi się Tomasz Karolak. Popularny aktor, znany m.in. z serialu „Rodzinka pl”, „39 i pół” czy filmów „Listy do M. ”, „Śniadanie do łóżka”, ”Testosteron” i wielu, wielu innych, pojawi się u nas w muzycznej odsłonie.

Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu to zespół, który powstał w 2013 roku. Tworzą go dwaj panowie – Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski, którzy na swych koncertach porywają do zabawy całą publiczność.

Ten pierwszy - aktor, muzyk, showman, dyrektor teatru IMKA, człowiek, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Od dawna realizuje swoją muzyczną pasję. W serialu "39 i pół", gdzie zagrał główną rolę, zaprezentował również swoje wokalne umiejętności śpiewając utwór „Zabiorę Cię”. Aktor był także jurorem programu Jak Oni Śpiewają, gdzie mogliśmy podziwiać wokalne umiejętności znanych osób. Jako leader posiada ogromny dar porywania publiczności.

Bartek Miecznikowski - gitara, drugi wokal. W zespole, oprócz gry na gitarze, zajmuje się komponowaniem utworów. Obecnie na stałe współpracuje m.in. z Robertem Chojnackim, Honoratą „Honey” Skarbek, Bartkiem Królem i grupą Jeden Osiem L. Jako muzyk sesyjny nagrywał także m.in. z grupami Magma, Zdobywcy Pewnych Oskarów, Superpuder, Agnieszką Włodarczyk, Jayem Delano i Nowatorem.

SZCZEGÓŁY:
Miejsce: Amfiteatr w Kętrzynie
Termin: 20 sierpnia 2016 r.
Godzina: 20.00
WSTĘP WOLNY!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB