Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Największe gwiazdy kabaretu zagoszczą w Bratianie!

2016-08-09 15:00:34 (ost. akt: 2016-08-10 14:08:00)
Inne 13 sierpnia 2016
Jerzy Kryszak, zeszłoroczna gwiazda bratiańskiej nocy kabaretowej

Jerzy Kryszak, zeszłoroczna gwiazda bratiańskiej nocy kabaretowej

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Zeszłoroczne skecze kabareciarzy zgromadziły bardzo dużą liczbę osób. W tym roku również nie zabraknie humoru oraz dobrej zabawy. Największe gwiazdy spotkają się w jednym miejscu!

II Bratiańska Noc Kabaretowa odbędzie się 13 sierpnia (sobota) o godz. 18.00 w Amfiteatrze. Tego lata na scenie wystąpią wszystkim znani kabareciarze: Kabaret Skeczów Męczących, Marcin Daniec, Krzysztof Daukszewicz, Kabaret Dworski oraz Trzecie Strona Medalu. Z pewnością przygotują dla Państwa dużą dawkę humorystycznych skeczy. Wstęp na imprezę jest wolny. W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy! ana

Przypuszczalne godziny występu poszczególnych artystów

18.00 - Kabaret Dworski
18.30 - Kabaret Skeczów Męczących
19.30 - Krzysztof Daukszewicz
20.30 - Kabaret Dworski
21.00 - Marcin Daniec
22.00 - Trzecia Strona Medalu




Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. buchalter #2044945 | 83.24.*.* 11 sie 2016 23:57

    Ile kasiory zgarną "artyści"... ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Andrzej #2043736 | 77.87.*.* 10 sie 2016 00:57

    Podpowiedzcie, gdzie w Bratianie jest amfiteatr ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. niezadowolony #2043681 | 77.87.*.* 9 sie 2016 22:36

    Za krzyżaków było lepiej! Kabarety są już wszędzie, nuda!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. staś #2043527 | 178.36.*.* 9 sie 2016 20:15

    Jak ładnie napisane ,, Amfiteatr w Bratianie" Dobre!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz