Przed nami najlepsza impreza myśliwska na Mazurach

2016-08-22 14:00:00 (ost. akt: 2016-08-23 13:32:11)
Inne 26 sierpnia 2016
Przed nami najlepsza impreza myśliwska na Mazurach

Autor zdjęcia: Archiwum GP

Już po raz ósmy odbędą się Myśliwskie Smaki. W menu najlepszej imprezy myśliwskiej na Mazurach, jak co roku, wiele atrakcji. Cieszący się ogromną popularnością konkurs na najlepszą nalewkę, zawody wędkarskie i strzeleckie z wiatrówki. Będą również myśliwskie specjały i pokaz gotowania na żywo w wykonaniu mistrza kucharskiego Roberta Trzaski oraz uczestnika drugiego sezonu Master Chefa Daniela Hucika.

Panowie przygotują pstrokaty krupnik z bażanta, dzika na świeżo oraz zgrabny gulasz z sarniej nogi. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba muzyczna gwiazda imprezy zespół OldBREAKOUT.

— Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką lasu, łowiectwa oraz myślistwa na ósmą już edycję „Myśliwskich Smaków”, które w tym roku odbędą się 26 sierpnia na placu Daszyńskiego w Piszu — mówi Andrzej Nowicki, starosta piski. — W roku bieżącym, tak jak w minionych latach w programie zagoszczą liczne atrakcje, występy, pokazy oraz konkursy. Jestem przekonany, iż każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, a obecność na „Myśliwskich Smakach” pozwoli na lepsze poznanie i zgłębienie tematów związanych z naszą mazurską przyrodą. Starostwo Powiatowe w Piszu jako główny organizator „Myśliwskich Smaków” chce tym samym w roku bieżącym podtrzymać kilkuletnią już tradycję spotkań z myślistwem oraz łowiectwem oraz kontynuować podjęte przed laty działania na rzecz wykreowania rozpoznawalnej daleko poza granicami naszego powiatu marki, stanowiącej nie tylko sposób na spędzenie czasu w sposób miły ale również niewątpliwą atrakcję turystyczną.

Impreza startuje 26 sierpnia o godz. 14. na placu Daszyńskiego w Piszu.

	https://m.wm.pl/2016/08/orig/plakat-2016-330196.jpg

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij