Celfie – Wiolonczela niebanalna

2016-09-01 21:50:17 (ost. akt: 2016-09-01 17:52:07)
Muzyka Olsztyn, Sarp, ul. Kołłątaja 14 22 września 2016
Celfie – Wiolonczela niebanalna

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Wiolonczela niebanalna to autorski program popularnych piosenek, które każdy z nas słyszy na co dzień w radio, centrum handlowym czy też swoim własnym odtwarzaczu muzyki. Jest to muzyka jedyna w swoim rodzaju. Występ Celfie intryguje słuchaczy nagrywaniem podkładu na żywo, zaskakuje znaną melodią, a następnie cieszy piękną grą tradycyjnej wiolonczeli. W programie można usłyszeć piosenki takich artystów jak: Michael Jackson, Lady Gaga, Kayah, Pharrell Williams czy ABBA.


Autorką i wykonawczynią programu jest Monika Wielechowska - rodowita olsztynianka, która w wieku 15 lat, pod wpływem ogromnego zauroczenia wiolonczelą rozpoczęła naukę gry na tym instrumencie.

Okazało się to jej życiową pasją i po pięciu latach nauki dostała się na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce: Akademię Muzyczną w Poznaniu, którą ukończyła w czerwcu 2015r. Obecnie Monika koncertuje ze swoim solowym repertuarem, oraz prowadzi aktywną działalność pedagogiczną, ucząc dzieci i młodzież gry na wiolonczeli. Pomysł na stworzenie własnego programu występów z nagrywaną na żywo muzyką zrodził się w maju 2015 roku. Wziął się z chęci występowania przed ludźmi i dzielenia się z nimi muzyką. Celfie wierzy, że połączenie klasycznego instrumentu, techniki gry i aranżacji muzycznej z rozpoznawalnymi melodiami piosenek, rozbrzmiewających w centrach handlowych, radio i telewizji, może być pewnego rodzaju pomostem pomiędzy muzyką klasyczną a muzyką rozrywkową. Na tym pomoście, artystka z wielką radością spotyka się ze swoimi słuchaczami i pokazuję im swoją wiolonczelę niebanalną.

Serdecznie zapraszamy na występ Celfie w klubie Sarp (ul. Kołłątaja 14, Olsztyn) 22 września o godz. 21 i zachęcamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu 517 700 232

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB