Wieczór stand-up w Andergrancie. Chętni dostaną swoje 5 minut na scenie!

2016-09-13 13:56:46 (ost. akt: 2016-09-21 20:06:17)
Inne 23 września 2016
Wieczór stand-up w Andergrancie. Chętni dostaną swoje 5 minut na scenie!

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy wieczór stand-up w klubie Nowy AnderGrant. Wystąpią gospodarze - członkowie grupy Stand-Up Warmia, stand-up'erzy z Trójmiasta, których jeszcze nie wiedzieliście oraz Torunia. Na scenie mogą wystąpić także ochotnicy, którzy poczują w sobie ducha stand-upera. Każdy chętny dostanie swoje 5 minut na scenie!

Gościem specjalnym będzie członek grupy Stand-Up Polska z Warszawy ANTONI SYREK-DĄBROWSKI! Komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej europy wschodniej, gdzie występował po angielsku. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

Wieczór stand-up w Andergrancie
23 września 2016 roku o godz. 20.00

Bilety: 10 zł (dostępne na www.kupbilecik.pl) oraz Klubie Nowy Andergrant (ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn) , Pubie Sarmata -( Marii Skłodowskiej - Curie 28) i RockFanie (Nowowiejskiego 1)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB