Trwa Festiwal Mocy i Zdrowia! [ZDJĘCIA I FILM]

2016-09-13 14:51:49 (ost. akt: 2016-10-01 15:23:09) Artykuł sponsorowany
Inne 1 października 2016 - 2 października 2016
Trwa Festiwal Mocy i Zdrowia! [ZDJĘCIA I FILM]

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

W sobotę i niedzielę hale ostródzkiego Expo Mazury zapełniły masą dobrej energii. Właśnie w trakcie trwającego weekendu w Ostródzie odbywa się pierwsza edycja Festiwalu Mocy i Zdrowia!

Jesień to doskonały czas na pracę nad swoim samopoczuciem oraz zaplanowaniem swojej przyszłości. Chcesz wiedzieć co czeka Cię w przyszłym roku? Czujesz spadek energii w związku z nadchodzącą jesienią? Chciałabyś kontynuować program naprawiania swojego zdrowia również przez ciężkie miesiące jesienno- zimowe?

Dziś i jutro (1 i 2 października) w hali Expo Mazury w Ostródzie, będzie odbywała się pierwsza edycja Festiwalu Mocy i Zdrowia. Jeśli więc chcielibyście poznać odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania, wskakujcie w samochód lub autobus i koniecznie odwiedźcie ostródzki festiwal.

Już od porannych godzin w Ostródzie można skorzystać z porad bioenergoterapeutòw, profesjonalnych masażystów, dietetyków i uzdrowicieli. Jest moc i propagowanie zdrowego życia. Na odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek!

Oto pierwsza porcja zdjęć z festiwalu:
Jeszcze kilka lat temu medycyna alternatywna były w Polsce traktowane z przymrużeniem oka. W ostatnim czasie widzimy jednak odwracalny trend. Dużą rolą odgrywa w tym nauka a konkretnie badania, wskazujące na trafność diagnoz i kuracji stosowanych przez specjalistów od medycyny naturalnej, co w powiązaniu z wielokrotnie udowadnianym powiązaniu medycyny konwencjonalnej z koncernami farmaceutycznymi sprawia , że szukamy bardziej naturalnych rozwiązań dla naszego organizmu.

Szukając atrakcyjnych dla odbiorcy wydarzeń targowych zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie tematyką medycyny alternatywnej oraz szeroko pojętej astrologii. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Festiwal Mocy i Zdrowia. Podstawą wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu i czasie przedstawicieli branży ezoterycznej, specjalistów od medycyny naturalnej, ekspertów z zakresu bioenergoterapii oraz przedstawicieli mediów branżowych – zaznacza menadżer wydarzenia Magdalena Zielińska- Festiwal Mocy i Zdrowia to doskonała okazja dla naszych wystawców do przedstawienia w oferty produktowej i usługowej potencjalnym klientom a dla odwiedzających do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży i przygotowania swojego organizmu do zimy.

Warsztaty jogi, biomasaże, konsultacje medyczne u światowej sławy bioenergoterapeutów, ziołolecznictwo, spotkania ze specjalistami z zakresu ezoteryki- to wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka na was w te dwa magiczne dni. Festiwal to pierwsze tego typu wydarzenie na tak szeroką skale organizowane w Polsce północno- wschodniej.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tosia #2077360 | 195.147.*.* 1 paź 2016 12:09

    Trzymajcie się od wróżek z daleka,za to polecam produkty nie testowane na zwierzętach,sa tanie super jakości i nie skupione cierpieniem.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz