Hubertus Arena 2016

2016-09-29 10:27:28 (ost. akt: 2016-10-26 12:19:25) Artykuł sponsorowany
Wystawy Expo Mazury 7 października 2016 - 9 października 2016 08:00
Hubertus Arena 2016

Autor zdjęcia: materiały promocyjne organizatora

3. edycja cieszącej się ogromnym zainteresowaniem imprezy, która łączy obchody święta myśliwych i jeźdźców z targami branżowymi.

Każdy, kto odwiedzi Expo Mazury w Ostródzie w dniach 7 – 9 października, będzie mógł poczuć się niczym w gaju. W tym czasie będą się, bowiem odbywać targi Hubertus Arena, wydarzenie w całości dedykowane branży łowieckiej, myśliwskiej oraz leśnej jak również szeroko pojętemu outdoorowi i survivalowi.

To zorganizowane po raz trzeci wydarzenie, będzie wspaniałą okazją do rozpropagowania bogatej, polskiej tradycji myśliwskiej na terenie północnej Polski, jednym z najciekawszych i najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie. Wśród wystawców zobaczyć będzie można miedzy innymi dystrybutorów i producentów optyki, amunicji, broni, odzieży i obuwia dla myśliwych. Uzupełnieniem atrakcji będą pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich czy też turniej łuczniczy organizowany zarówno dla myśliwych jak i wszystkich, którzy będą chcieli spróbować swoich sił z łukiem.

Ważnym punktem targów będzie panel poświęcony dzieciom i młodzieży, podczas którego najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ścieżce edukacyjnej przygotowanej współpracy z Lasami Państwowymi oraz Polskim Związkiem Łowieckim. Podczas nauki wśród drzew, dzieci i młodzież nauczą się, jak funkcjonuje las, poznają jego mieszkańców, oraz sposoby, w jakie możemy chronić naszą przyrodę. Poznają oni również piękno leśnej strony Warmii i Mazur dzięki wernisażowi zdjęć tych urokliwych i tajemniczych terenów.

W trakcie targów zostanie również zaprezentowana szeroka oferta kulinarna producentów dziczyzny oraz domorosłych mistrzów kuchni myśliwskiej. Uwieńczeniem tej części Hubertus Areny będzie konkurs na najlepsze danie kuchni myśliwskiej. Jury pod przewodnictwem Wojciecha Charewicza – wybitnego znawcy kuchni myśliwskiej – wyłoni najlepszego kucharza specjalizującego się w dziczyźnie w północnej Polsce.

Zapraszamy w dniach 07-09 października 2016 do Expo Mazury!

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. da #2084907 | 46.186.*.* 10 paź 2016 16:01

  kolejna nieudana edycja,żenada

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. piotrek #2083898 | 46.113.*.* 9 paź 2016 10:29

  w lesie napierdalają do wszystkiego co się rusza, kiedyś mi jeden powiedział czemu nie mam kamizelki jak chodzę po lesie i że mam szczęście że mnie nie zastrzelił, myślałem że żartuje a on poważnie oburzony, ci panowie naprawdę tracą rzeczywistość

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. yyy #2083846 | 86.8.*.* 9 paź 2016 08:45

  Droga gazeto, nie promujcie, proszę, psychopatycznych postaw. Ludzie, którzy zabijają zwierzęta, czerpiąc przy tym przyjemność, powinni być izolowani w zakładach psychiatrycznych, a nie funkcjonować w społeczeństwie, obnosząc się ze swoją chorobą psychiczną i budując fałszywy obraz rzeczywistości, jak to oni wielcy obrońcy zwierząt są i pro-nature... Fałsz i obłuda..

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz