Legendarny Decapitated w Andergrancie

2016-10-05 14:12:01 (ost. akt: 2016-10-05 14:14:51)
Muzyka 21 października 2016
Legendarny Decapitated w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Decapitated zachwyca swoją muzyką już dwie dekady! Swoje XX-lecie grupa świętuje koncertami w kilkunastu miastach Polski. W październiku zawita także do olsztyńskiego klubu Andergrant.

Decapitated - legenda polskiej sceny death metalowej obchodzi w tym roku swoje XX-lecie, które frontman zespołu komentuje tymi słowami:

"20 lat minęło jak jeden dzień, a mielić chce się dalej na maxa!! Powiedziałbym, że jeszcze bardziej niż przed dwudziestoma latami, kiedy to w osiedlowym Domu Kultury "Puchatek" w Krośnie ja, Świnia, Białas i Witulik zaczęliśmy pierwsze próby Decapitated.

Dlatego ciśniemy dalej i z okazji XX-lecia zespołu w doborowym towarzystwie Corruption, Antigama i Vervrax zamielimy kilkanaście polskich miast i mamy nadzieję, że Was tam nie zabraknie. Mielimy Polskę na XX-lecie! Wbijajcie, Vogg”

DECAPITATED
+ Corruption
+ Antigama
+ Vervrax

21.10.2016
Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Bilety:
- 35 zł przedsprzedaż (Andergrant,Sarmata,Rockfan,www.andergrant.com)
- 45 zł w dzień koncertu
[quoteDECAPITATED (Nuclear Blast) - techniczny death metal

Tej ekipy szerzej żadnemu szanującemu się fanowi death metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Krosna, Decapitated zachwyca swoją muzyką już dwie dekady! Są jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwę znają i szanują pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem ich stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Rozszerzoną formułę i bardzo udane próby eksperymentowania można zauważyć chociażby na ostatnim studyjnym wydawnictwie kapeli, "Blood Mantra" z 2014 roku. Muzycy są nieprzerwanie w trasie, grając na największych scenach klubowych na całym świecie, a w tym roku wypadają ich XX urodziny działalności. Trasa „Mielimy Polskę na XX-lecie” odwiedzi jesienią 14 polskich miast, gdzie Decapitated spuszczą prawdziwy łomot Waszym uszom![/quote]


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB