Już 15 października w Ostródzie odbędzie się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy

2016-10-07 14:51:14 (ost. akt: 2016-10-07 16:23:16)
Inne Ostróda, Expo Arena 15 października 2016 - 16 października 2016
Już 15 października w Ostródzie odbędzie się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

W dniach 15-16 października w ostródzkiej arenie Expo Mazury odbędzie się Zielona Arena - Jesienny Kiermasz Ogrodniczy. Na przestrzeni prawie trzech tysięcy metrów kwadratowych wystawcy z całej Polski zaprezentują szeroką ofertę sprzedażową z zakresu sadzonek drzew i krzewów, roślin sezonowych i cebul kwiatowych.

Jesienny Kiermasz ogrodniczy to szósta edycja Zielonej Areny – imprezy na stałe już wpisanej w plan wydarzeń organizowanych przez ostródzkie Expo Mazury. Poprzednie edycje zostały dobrze przyjęte zarówno przez odwiedzających jak i wystawców i okazały się bardzo udanym elementem sezonu ogrodniczego w regionie. Wiosenną edycję uświetniło prawie 50 wystawców oraz blisko 4 000 odwiedzających

Na przestrzeni prawie trzech tysięcy metrów kwadratowych wystawcy z całej Polski zaprezentują szeroką ofertę sprzedażową z zakresu sadzonek drzew i krzewów, roślin sezonowych i cebul kwiatowych. Zielona Arena będzie również okazją do rozmowy z ogrodnikami , którzy doradzą jakiej pielęgnacji potrzebują krzewy i kwiaty, oraz jak nawozić rośliny, jakie systemy nawadniania zastosować, żeby ogród i balkon były pięknym dopełnieniem domu.

- W tym roku poszerzamy swoją ofertę o ofertę o maszyny ogrodnicze- podkreśla Magdalena Zielińska, menadżer Kiermaszu – Pozyskanie większego sprzętu ogrodniczego, jest efektem współpracy z partnerem głównym wydarzenia Polską Grupą Narzędziową.

Imprezie tradycyjnie towarzyszyć będzie strefa regionalnej żywności i produktów regionalnych, gdzie można będzie spróbować i dokonać zakupów przed zbliżającymi się świętami.

Patronat nad Jesiennym Kiermaszem Ogrodniczym Zielona Arena objęła Regionalna Izba Gospodarcza Żywności Naturalnej i Tradycyjnej w Olsztynie. Izba zrzesza obecnie ponad 60 podmiotów związanych z produkcją i oferowaniem żywności naturalnej i tradycyjnej na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem Głównym wydarzenia jest Polska Grupa Narzędziowa.

Bilet wstępu na Jesienny Kiermasz Ogrodniczy „Zielona Arena” kosztuje jedynie 5zł (bilet jednorazowego wejścia), dzieci wstęp wolny.

Otwarte hale będą otwarte w dniach 15-16 października w godzinach 10:00 – 17:00Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB