Kim jest Max Winckler? Spotkanie w Bartągu

2016-10-12 13:28:54 (ost. akt: 2016-10-12 13:35:04)
Inne Bartąg 22 października 2016
Kim jest Max Winckler? Spotkanie w Bartągu

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Stowarzyszenie Młody Bartąg organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Tym razem mieszkańcy Bartąga i okolicznych miejscowości będą mieli okazję spotkać się z młodymi twórcami wielkoobsadowego słuchowiska pt. „Kim jest Max Winckler?”.

Grupa Animusz składa się z piątki młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Dwoje z nich Adam Chyliński (reżyser) oraz Paulina Kwiatkowska (manager ds. promocji) przyjadą specjalnie do nas, aby zdradzić nam szczegóły pracy nad ich pierwszą, tak poważną produkcją, w którą zaangażowali się doświadczeni aktorzy m. in. Piotr Fronczewski, Marian Dziędziel, Mariusz Siudziński, Mariusz Benoit i inni.

Adam i Paulina opowiedzą, jak udało im się stworzyć Maxa – słuchowisko z autorską muzyką Bartosza Szpaka, którego akcja toczy się w XIX wiecznej Łodzi. Jego bohaterem jest młody chłopak Max, którego dręczą koszmary. Sprawy służbowe sprowadzają Maxa do Łodzi, gdzie rozwiązuje tajemnice swoich snów. Historia ta trzyma w napięciu do ostatnich dźwięków. Fragmenty słuchowiska będą odtworzone podczas spotkania.

Zapraszamy 22 października o godz. 18, sala remizy OSP Bartąg


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB