Warsztaty "Nawigator" w Planecie 11

2016-10-18 19:25:30 (ost. akt: 2016-10-18 17:49:31)
Inne Planeta 11 21 października 2016
Planeta 11, Olsztyn, widok

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Program warsztatów "Nawigator" obejmuje m.in symulację rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Szkolenie ma przede wszystkim charakter warsztatowy, wzbogacony zagadnieniami z zakresu psychologii, socjologii i sztuki teatralnej. Wiedzę i umiejętności nabywane podczas poszczególnych modułów szkolenia uczestnicy utrwalają poprzez ćwiczenia praktyczne

W piątek (21.10) rozpoczynają się bezpłatne warsztaty interpersonalne „Nawigator” w Bibliotece Planecie 11, które prowadzone będą przez doświadczonych trenerów . Uczestnicy będą mogli podnieść swoje kompetencje w takich tematach jak „Sztuka autoprezentacji” czy „Moje mocne strony”. Bibliotekarze zachęcają do wzięcia udziału - zostały ostatnie wolne miejsca.

Jesteś osobą bezrobotną lub szukającą pracy? Nie wiesz jak się zachować podczas rozmowy kwalifikacyjnej? A może nie znasz swoich mocnych i słabych stron, masz problem z napisaniem niebanalnego CV, chcesz podnieść swoje kompetencje… te warsztaty są dla Ciebie!

Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom na uporządkowanie informacji o swoich kwalifikacjach, doświadczeniach życiowych, realnych umiejętnościach, zdolnościach i zainteresowaniach, co jest pomocne podczas przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz sporządzania życiorysu i listu motywacyjnego.


Program obejmuje również symulację rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Szkolenie ma przede wszystkim charakter warsztatowy, wzbogacony zagadnieniami z zakresu psychologii, socjologii i sztuki teatralnej. Wiedzę i umiejętności nabywane podczas poszczególnych modułów szkolenia uczestnicy utrwalają poprzez ćwiczenia praktyczne – zarówno indywidualne jak i grupowe – takie jak odgrywanie scenek, przygotowanie prezentacji czy praca z kamerą.

Liczba miejsc ograniczona! O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłoszenia należy przesłać na adres: kamila@mbp.olsztyn.pl lub tel. 89 535 44 88

Osoba do kontaktu: Kamila Radzimińska-Arczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB