Michał Pydo w Sarpie

2016-10-24 15:37:50 (ost. akt: 2016-10-24 15:44:25)
Muzyka Olsztyn, Sarp, ul. Kołłątaja 14 3 listopada 2016
Michał Pydo w Sarpie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Michał Pydo – muzyk znany do tej pory przede wszystkim z zespołu Hatifnats. Wspólnie z Szymonem Witeckim, perkusistą zespołu Rachael, w kwietniu 2014 r. nagrali EP-kę zatytułowaną „Proof Of Concept”. Teraz jednak przyszedł czas na pełnowymiarowy album i koncert, na który zaprasza klub Sarp. Wstęp wolny!

„Into the Garden” powstawał na przestrzeni kilku lat chociaż część piosenek, tak jak „The Secret Garden” czy „Radio Silence”, napisana została jeszcze na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu Hatifnats „Before It Is too Late”.

- To jest taki zbiór piosenek „do szuflady”. Na pewno dużą rolę we wskrzeszeniu tych starych kawałków odegrał Szymon, który potrafił zmienić wypracowaną w przeszłości koncepcję rytmiczną piosenek i w ten sposób dać miejsce na nowe aranże. Nagrywając płytę nie chciałem powielać mrocznego zamysłu „Before It is too Late” czy „Proof of Concept” więc tak do końca nie wiedziałem jaki będzie efekt nagrań. Chciałem tylko, aby album prezentował muzykę w jak najprostszy sposób, bez producenckich tricków - mówi Michał.

Klub Sarp, ul. Kołłątaja 14, Olsztyn
03.11.16, godz. 21:00

Serdecznie zapraszamy na koncert i zachęcamy zarazem do rezerwacji stolików pod numerem telefonu 517 700 232.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB