Bluesowe Zaduszki w Sowie. Piotr Nalepa Tour w Olsztynie

2016-10-27 12:07:48 (ost. akt: 2016-10-27 12:14:31)
Muzyka Olsztyn, Galeria Sowa, Zamkowa 2A 6 listopada 2016
Bluesowe Zaduszki w Sowie. Piotr Nalepa Tour w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Już w niedzielę 6 listopada w Olsztynie odbędzie się koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy - w wykonaniu Piotra Nalepy z zespołem "Nie-Bo" - pt. "Piotr Nalepa Breakout Tour.

Bluesowe Zaduszki/ Piotr Nalepa Tour - koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy - w wykonaniu Piotra Nalepy z zespołem "Nie-Bo" - pt. "Piotr Nalepa Breakout Tour".

Koncert jest artystycznym testamentem Miry Kubasińskiej i Piotra Nalepy, który wykona ich syn w towarzystwie zespołu "Nie-Bo". Na koncert składają się najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe zdarzenie, ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe). Teraz na jednym koncercie można będzie wysłuchać między innymi utwory: "Modlitwy", "Kiedy byłem małym chłopcem", "Na drugim brzegu tęczy", "Gdybyś kochał hej", "Poszłabym za tobą", a także nowych wersji "Do kogo idziesz" i "Chciałabym być słońcem".

Koncerty "Piotr Nalepa Breakout Tour" to doskonała okazja do sentymentalnych wspomnień przy wspaniałej i wciąż żywej twórczości prekursorów polskiego bluesa.

wykonawcy:

Piotr Nalepa - gitara
Zespół "Nie-Bo" w składzie:
Żaneta Lubera - vocal
Robert Lubera - gitara, vocal, harmonijka ustna
Wojtek Famielec - bass
Daniel Kapustka - perkusja

Bilety: 30 zł RockFan i Sowa

Liczba miejsc ograniczona!

Start
Godzina 19.00


Zapraszamy
Galeria Sowa ul. Zamkowa 2 w OlsztynieKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB