"5 Żywiołów" w filharmonii Warmińsko-Mazurska

2016-11-02 12:16:27 (ost. akt: 2016-11-02 12:17:42)
Muzyka Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska 6 listopada 2016
5 Żywiołów w filharmonii Warmińsko-Mazurska

Autor zdjęcia: Materiały prasowe Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

W dniu 6 listopada 2016 r. (niedziela), o godz. 11.00 i 15.00 Filharmonia Warmińsko-Mazurska serdecznie zaprasza na kolejny koncert rodzinny. „5 żywiołów”, bo taki tytuł nosi niedzielne spotkanie - to prezentacja taneczno – muzyczna zrealizowana pod opieką artystyczną Katarzyny Grabińskiej, a wyreżyserowana przez Tatianę Asmołkową.

W sali koncertowej Filharmonii wystąpią: tancerze grup zespołu Pracowni Tańca „Pryzmat“ przygotowani tanecznie i choreograficznie przez instruktorów tańca: Katarzynę Grabińską, Tatianę Asmolkovą, Paulinę Spiel, Monikę Parafiniuk, Annę Janczarek, Kamilę Olszewską, Michała Piskorza i Rafała Milcewicza. Muzykę do spotkania taneczno-muzycznego skomponowali uczniowie Szkoły Muzyki Rozrywkowej „feelHARMONIA” - Rafała Gajewskiego oraz Jakub Ptak

Opiekunka artystyczna występu Katarzyna Grabińska o prezentacji taneczno-muzycznej - Na scenie wystąpią amatorzy wraz z profesjonalistami, dorośli z młodzieżą i dziećmi, aktorzy, tancerze i muzycy. Wszyscy pełni pasji, wrażliwości na sztukę, gotowi do wielu poświeceń, po to by stworzyć ciekawy spektakl, w którym żywioły wody, ognia, ziemi i powietrza ujarzmione zostaną przez Taniec – „5 żywioł”, który sprawił, że na jednej scenie zaprezentują się trzy pokolenia tancerzy.

W przygotowaniach do występu swój udział mają uczennice ze Szkoły Policealnej im. prof Zbigniewa Religi w Olsztynie, które wykonają makijaże występujących tancerzy.


Bilety na Koncert rodzinny pt.. „5 Żywiołów” w cenie: 30 zł normalny, 22 zł ulgowy oraz 22 zł rodzić 11 zł dziecko (w ramach Karty Dużej Rodziny) do nabycia w kasie Filharmonii śr, czw.pt. w godz.10-18 oraz na dwie godziny przed koncertem. Bilety do nabycia również poprze stroną internetową Filharmonii


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB