Nawarstwia i komplikuje. Tożsamość zapisana w olsztyńskiej galerii

2016-11-03 12:35:52 (ost. akt: 2016-11-03 12:36:20)
Wystawy Olsztyn, BWA Galeria Sztuki, al. Piłsudskiego 38 10 listopada 2016 - 4 grudnia 2016
Nawarstwia i komplikuje. Tożsamość zapisana w olsztyńskiej galerii

Autor zdjęcia: Izabella Janiszewska-Obarek

Izabella Janiszewska-Obarek uprawia rysunek, malarstwo sztalugowe, malarstwo na jedwabiu i gwasz. Inspiracją jej prac niezmiennie pozostaje natura i związane z nią przeżycia wewnętrzne. 10 listopada odbędzie się wernisaż jej wystawy pt. "Tożsamość zapisana".

Izabella Janiszewska-Obarek brała udział w 16 wystawach indywidualnych i 72 zbiorowych w kraju i za granicą. Prace artystki znajdują się w kolekcjach muzealnych i zbiorach prywatnych: w Polsce, Szwecji, Francji, Niemczech, we Włoszech, w Kanadzie, USA, Watykanie. W tym roku mija 40 lat jej pracy twórczej i 20 lat pracy pedagogicznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Twórczość moja wyrosła z emocji, przetworzonych w zapis w pełnej rozpiętości - od prostoty do komplikacji, od statyki do dynamiki, innym razem od powszechności konwencji do indywidualizacji. Za pośrednictwem języka sztuki sygnalizuję najmniej uchwytne tajemnice. Nawarstwiam i komplikuję, odsyłając widza do świata widzianego — pisze o sobie artystka.

Wernisaż wystawy "Tożsamość zapisana" odbędzie się w czwartek (10 listopada) o godz. 18 w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie.


Wystawa pt. "Tożsamość zapisana" / Izabella Janiszewska-Obarek
Wernisaż 10 listopada (czwartek), godz. 18:00

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie, al. Piłsudskiego 38

Wystawa czynna od 10 listopada do 4 grudnia w sali głównej.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #3052850 | 185.104.*.* 29 sty 2021 20:12

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz Zapewniamy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | lub za pośrednictwem strony internetowej: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/f inancial || Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz