"Przybij Piątkę" w Dobrym Mieście

2016-11-14 13:36:50 (ost. akt: 2016-11-14 13:43:51)
W plenerze 19 listopada 2016
Przybij Piątkę w Dobrym Mieście

Już 19.11.2016 (sobota) w Dobrym Mieście odbędzie się szereg imprez sportowo-edukacyjnych pod nazwą "Przybij Piątkę". O godzinie 13:00 spotkamy się na terenie kompleksu sportowego wokół Stadionu Miejskiego, aby zadbać o swoje zdrowie, a przede wszystkim zwrócić uwagę na los naszych czworonożnych przyjaciół.


Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, w tym kilka form rywalizacji i aktywności ruchowej:

- biegi w kategorii “Aktywny” oraz “Twarda Sztuka”, w których uczestnicy będą mieli do pokonania urozmaicony tor przeszkód ulokowany na terenach malowniczej Trasy Zdrowia
- biegi terenowe dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 1300 m (z podziałem na kategorie wiekowe)

- dla właścicieli czworonogów przygotowano specjalne pokazy, warsztaty oraz grę miejską skierowaną na rodzinną aktywność z udziałem zwierząt

Głównym celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na los bezdomnych zwierząt, a także wagę sterylizacji w zapobieganiu bezdomności. Środki i darowizny rzeczowe, uzyskane podczas wydarzenia, zostaną przekazane na rzecz wsparcia działalności Statutowej Stowarzyszenia "Miasto Dobre dla zwierząt”.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne w portalu Facebook "Pozytywni-Dobre-Miasto" - strona wydarzenia “Przybij Piątkę".

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB