Folk Metal Night w Olsztynie

2016-11-14 15:21:55 (ost. akt: 2016-11-14 15:24:24)
Muzyka Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 19 listopada 2016
Folk Metal Night w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Pierwsza edycja Folk Metal Night w Olsztynie już 19 listopada 2016 roku o godzinie 19.00 w AnderGrancie (ul. Kołobrzeska 32)!


Zagrają dla Was:
Runika
Zespół z damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.
https://www.facebook.com/Runikaband

Morhana
Zespół wykonujący folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.
https://www.facebook.com/morhanaofficial?fref=ts

Postnatura
Olsztyński zespół istniejący od roku 2013. W ich muzyce usłyszycie wpływy post-rockowe, metalowe, psychodeliczne i orientalne. Połączenie zainteresowań muzycznych oraz filmowych zaowocowało pomysłem oprawiania koncertów wizualizacjami. Rozwój tej formy doprowadził do realizacji projektów w których kwartet grał autorskie kompozycje do scen z polskich filmów biało-czarnych oraz filmu niemego.

Aktualnie olsztyński skład nagrywa debiutancką płytę oraz koncertuje zabierając słuchaczy w audiowizualną Podróż.
https://www.facebook.com/PostNatura/?fref=ts

Spiritchaser
Zespół powstał w 1996 r. w Działdowie, Do rozpadu zespołu w 2002 r. nagral kilka taśm demo, zagrał kilkadziesiąt koncertów. Twórczość w klimacie doom. death, gothic metal zdobyła dużą popularność w światku metalowym. Po 13 latach od rozpadu, tj. w 2015 r., nastąpiła reaktywacja zespołu, który obecnie tworzy nową jakość, nie zapominając o korzeniach.
https://www.facebook.com/spiritchaserpl/?fref=ts

Varmia
Varmia - zespół, którego idea narodziła się w głowie Lasoty, gitarzysty pochodzącego z Warmii, zafascynowanego black metalem, polskim folkiem i dziedzictwem kulturowym. Wiosną 2016 roku do składu dołączyli perkusista Kruszyn oraz basista Ćwiara. Po trzech miesiącach przygotowań udało się zorganizować nagranie debiutanckiego albumu. Zrealizowano je w Warmińskiej stodole nad jeziorem. Obecnie trwają przygotowania do wydania nagranego materiału.
https://www.facebook.com/varmiaband/

Bilety: 15 zł w Andergrancie, Sarmacie, Rockfanie i na www.andergrant.com / 20zł w dniu koncertu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB