Bajkowy Mikołaj w Ostródzie

2016-11-29 00:01:00 (ost. akt: 2016-11-29 12:40:17) Artykuł sponsorowany
Dla dzieci Expo Mazury 10 grudnia 2016 - 11 grudnia 2016
Bajkowy Mikołaj w Ostródzie

Autor zdjęcia: Mat. prasowe Expo Mazury

Mikołajki, to jeden z najbardziej oczekiwanych okresów w roku. Wtedy bowiem nocą do domów zakrada się Święty Mikołaj, a po jego wizycie najmłodsi znajdują wymarzone prezenty. W ostródzkich halach Expo Mazury ten sympatyczny pan zagości w dniach 10-11 grudnia i każde dziecko będzie mogło się z nim spotkać.

„Bajkowy Mikołaj” jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu Expo Mazury. Przez dwa dni targowe hale zostają oddane we władanie najmłodszym. Tegoroczna edycja imprezy będzie już czwarte – pierwsza odbyła się w 2013 roku i od razu spotkała się z uznaniem dzieci i rodziców. Ubiegłoroczny event sprawił frajdę aż 11 tysiącom małych i dużych gości.

Kraina pełna atrakcji
W najbliższej edycji czeka na nich jeszcze więcej atrakcji. 10 i 11 grudnia Expo Mazury zamieni się w ogromny plac zabaw, z którego dzieci będą mogły korzystać do woli. Będzie można między innym pozjeżdżać z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni czy poskakać po napompowanym zamku, wysilić mięśnie nóg i pojeździć na gokartach, czy mięśnie rąk grając na bębnie gigancie. Będzie można również wziąć udział w różnorodnych warsztatach plastycznych czy sportowych.

Podczas gdy dzieci będą korzystać z szeregu przygotowanych dla nich atrakcji, rodzice będą mogli zrobić świąteczne zakupy na Jarmarku Świątecznym. Na stoiskach znajdą się ozdoby choinkowe, wyroby rękodzielnicze oraz regionalne produkty spożywcze.

Dla każdego dziecka, które weźmie udział w imprezie „Bajkowy Mikołaj”, najważniejsza zapewne będzie jednak możliwość spotkania z honorowym gościem tego wydarzenia, czyli z prawdziwym Świętym Mikołajem. Będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie, porozmawiać, czy szepnąć na ucho o swoim wymarzonym prezencie. Mikołaj oczywiście obdaruje dzieci drobnymi upominkami.

Bajkowy czas dobra
W tym ważnym czasie nie można zapomnieć o tym, że nie dla wszystkich dzieci okres przedświąteczny jest czasem szczęścia i radości. Dzięki współpracy z Fundacją przyszłość dla Dzieci oraz Fundacją Tęczowa Chmurka w trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone działania charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony dla dzieci- podopiecznych obu Fundacji.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w halach ostródzkiego Expo Mazury. Godziny otwarcia 10-18, wstęp : bezpłatnie

Więcej o wydarzeniu : www.bajkowymikolaj.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB