Śledzik idzie na dno w Firmowej gwiazdce. Sprawdź, co nowego w kinie [BILETY]

2016-12-09 10:00:00 (ost. akt: 2016-12-09 11:08:48)
Śledzik idzie na dno w Firmowej gwiazdce. Sprawdź, co nowego w kinie [BILETY]

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zobaczcie, co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy. Poza "Firmową gwiazdką" mamy dla was bilety na trzy inne filmy.

Sprawdźcie zapowiedzi i obejrzyjcie trailery, bo do mamy dla was kolejne bilety na seanse w kinie Helios w Olsztynie. Wystarczy wysłać sms-a z bombowym uzasadnieniem.Firmowa Gwiazdka / Office Christmas Party

Gatunek: Komedia. Produkcja: USA, 2016. Reżyseria: Josh Gordon, Will Speck. Obsada: Jennifer Aniston, Jason Bateman, Olivia Munn, T.J. Miller

Firmowa impreza gwiazdkowa, zwana popularnie "śledzikiem", to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na widok których św. Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć, jak doszło do tego "niepokalanego poczęcia".

Zobaczcie, co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.
Underworld: wojny krwi / Underworld: Blood Wars

Gatunek: Thriller. Produkcja: USA [2016]. Reżyseria: Anna Foerster. Obsada: Theo James, Kate Beckinsale, Bradley James

Kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie. W postać pięknej i przebiegłej Selene ponownie wcieli się Kate Beckinsale.Sully

Gatunek: Dramat, biograficzny. Produkcja: USA [2016]. Reżyseria: Clint Eastwood. Obsada: Tom Hanks, Laura Linney, Anna Gunn, Aaron Eckhart, Jeff Skiles

15 stycznia 2009 roku cały świat był świadkiem „Cudu na rzece Hudson”, kiedy to kapitan „Sully” Sullenberger posadził uszkodzony samolot na zimnych wodach rzeki Hudson, ratując życie 155 osobom znajdującym się na pokładzie. Jednak, mimo że opinia publiczna i media głośno wychwalały Sully'ego za jego wyjątkowe umiejętności lotnicze, w czasie śledztwa zostały ujawnione fakty, które mogły zniszczyć jego reputację i karierę.
Sprzymierzeni / Allied

Gatunek: thriller / romans. Produkcja: USA [2016]. Premiera: 25.11.2016 (Polska)

Reżyseria: Robert Zemeckis. Scenariusz: Steven Knight. Obsada: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Simon McBurney, Lizzy Caplan.

1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan, oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour, zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich ponowne spotkanie w Londynie i losy ich związku naznaczone są wspomnieniami wojny.
***
>>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Więcej informacji o filmach, książkach, wystawach znajdziesz na stronie >>> Kultura.wm.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB