Jarmark Świąteczny w Dywitach. Pyszne jedzenie i rękodzieło

2016-12-15 16:49:07 (ost. akt: 2016-12-15 15:53:37)
InneInne Dywity 17 grudnia 2016
Jarmark Świąteczny w Dywitach. Pyszne jedzenie i rękodzieło

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Pyszna i świeża żywność od lokalnych producentów, pachnące drzewka świąteczne, ozdoby i piękne rękodzieło - to wszystko będzie można zobaczyć podczas Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w sobotę (17 grudnia) w dywickiej Stodole.

Jarmark Świąteczny w Dywitach rozpocznie się w sobotę (17 grudnia) o godz. 9 i potrwa do godz. 13. Jednym z najbardziej poszukiwanych towarów będą zapewne pachnące drzewka świąteczne. Do wyboru będą świerki oraz jodła kaukaska. W samej Stodole będzie można zaopatrzyć się w żywność od lokalnych producentów i rolników. Do kupienia będzie wszystko, co chcielibyśmy widzieć na świątecznym stole, czyli m.in. znakomite wędliny i wędzonki, ryby, pierogi, garmażerka, bułki, ciasta, chleb, sękacze, jaja, miody, pierniki, grzyby suszone, owoce, warzywa, sery, czy syropy naturalne i oleje tłoczone na zimno.

Dodatkowo będzie można nabyć ozdoby i rękodzieło świąteczne. Warto poinformować, że targowisko wiejskie w Stodole będzie otwarte również w wigilijną sobotę (24 grudnia) w godz. 9-13. Na klimatyczne zakupy do dywickiej Stodoły organizatorzy zapraszają całe rodziny.

mat. prasowe

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB