Eksperymenty i Indiana Wąs w Warmiolandii. Zaplanuj ferie swojemu dziecku!


2017-01-05 15:10:59 (ost. akt: 2017-01-11 16:01:12)
Inne 23 stycznia 2017 - 3 lutego 2017
Eksperymenty i Indiana Wąs w Warmiolandii. Zaplanuj ferie swojemu dziecku!


Program atrakcji zapowiada się tak obiecująco, że żal byłoby nie skorzystać. W Warmiolandii czekają nas „Ciekawsko - przygodowe ferie”. To wyjątkowy program atrakcji i zabaw dla dzieci, które przygotuje największa sala zabaw w regionie Warmii i Mazur. Start wielkiej zabawy już 23 stycznia. Jeśli wasze maluchy potrzebują szumu, niekonwencjonalnych rozwiązań i oryginalnych zabaw, to miejsce jest dla nich. Nie przegapcie tych atrakcji. Program będzie podzielony na dwa odrębne cykle i będzie odbywał się od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

Od 23 do 27 stycznia będzie to „Ciekawski Świat Według Ryzyka - Fizyka”. Tutaj szalony Profesor z pomocą małych pomocników przeprowadzi przed sceną zapierające dech w piersiach eksperymenty chemiczne. Dzieci poznają także znaczenie zdrowego odżywiania i mycia zębów.
— Pierwszy tydzień ferii będzie eksperymentalny. Na naszych gości czekają doświadczenia z chemii i fizyki, najmłodsi poznają też, jak ważne jest zdrowe odżywianie i właściwa higiena, czyli na przykład zwykłe, codzienne mycie zębów. W zwariowanym świecie Ryzyka-Fizyka czeka również wiele gier, quizów o zabaw — zapowiada Bartłomiej Opolski, manager Warmiolandii. — Ale już na to, by wydostać się z escape room’u Pracowni Ryzyka-Fizyka trzeba będzie zasłużyć i wykazać się wiedzą, którą zdobyło się w czasie eksperymentów.


Warto być uważnym, bo Ryzyk-Fizyk, czyli były profesor chemii może doprowadzić do wybuchu. Uspokajamy jednak, bo eksperymenty są całkowicie bezpieczne. Zaręczamy jednak, że po jednym dniu tutaj wasza pociecha będzie domagała się szybkiego powrotu.


Drugi tydzień ferii to moc wrażeń dla milusińskich ciekawskich i małych fanów Indiany Jonesa. Tym razem w Warmiolandii zagości jego daleki krewny. Indiana Wąs zabierze małych odkrywców do poszukiwania tropów Yeti. Sala zabaw zostanie podzielona na kilka stref, m.in. dżunglę, pustynię, morze, Himalaje, wulkany. Na dzieci będzie czekać na każdym z tych przystanków wiele konkurencji sprawnościowych, quizów i zagadek. Łowca przygód poczuje się tutaj jak w niebie!Ciekawsko-przygodowe ferie w Warmiolandii Krainie Warmisia
Ciekawski świat według Ryzyka – Fizyka


23-27 stycznia, w godz. 12-16Ryzyk – Fizyk były profesor chemii, po jednym z nieudanych doświadczeń chemicznych wysadził w powietrze swój Ciekawski Uniwersytet. Tułał się po świecie, szukając natchnienia, aż trafił do Warmiolandii Krainy Warmisia. Czekają na was bezpieczne doświadczenia z dziedziny chemii i fizyki. Poznacie także znaczenie zdrowego odżywiania i higieny. Czeka na was wiele gier, quizów i zabaw w zwariowanym świecie Ryzyka – Fizyka.


Co w programie?

• nowe eksperymenty

• escape room „Pracownia Ryzyka-Fizyka”

• zagadki i quizy o tematyce higieny i zdrowego odżywiania

• gry i zabawy z nagrodami w zwariowanym świecie profesora

Długość programu – około 45 minut. Program rozpoczyna się co pełną godzinę.Indiana Wąs i mali odkrywcy na tropie Yeti

30 stycznia — 3 lutego w godz. 12 – 16Indiana Wąs, brat znanego poszukiwacza przygód Indiany Jones’a, tylko że przystojniejszy — ze względu na bujny wąs, bardziej nieprzewidywalny, bardziej krnąbrny oraz…bardziej niezdarny. Zabierze Was w wir przygód, zagadek oraz konkurencji sprawnościowych. Nasz bohater, wraz z małymi odkrywcami przemierzy wiele ciekawych miejsc, takich jak dżungla, pustynia, dolina wulkanów, bezkresny ocean czy wzgórze Himalajów. Nasi Mali Odkrywcy napotkają na swojej drodze wiele trudnych przeszkód, których pokonanie zadecyduje o odnalezieniu śladów legendarnego człowieka śniegu – Yeti!.


Co w programie?

• podróż po dzikich rejonach, jako etapy poszukiwania śladów Yeti

• konkurencje sprawnościowe

• łamigłówki, gry i zabawy ruchowe pobudzające kooperację

• konkursy z nagrodami

Długość programu — około 45 minut. Program rozpoczyna się co pełną godzinę.

Oba programy dostępne są dla wszystkich klientów indywidualnych, w ramach zakupu zwykłego biletu wejścia.

Warmiolandia Kraina Warmisia, ul. Lubelska 29G, 10-406 Olsztyn
www.warmiolandia.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB