Salon Literacki z Ignacym Krasickim

2017-01-16 12:05:28 (ost. akt: 2017-01-16 12:08:26)
Kultura 19 stycznia 2017
Salon Literacki z Ignacym Krasickim

Autor zdjęcia: Oranżeria Kultury

Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim serdecznie zaprasza 19 stycznia w czwartek o godzinie 18.00 na kolejną odsłonę Salonu Literackiego.

Tym razem pochylimy się nad twórczością XBW, czyli Księcia Poetów - Ignacego Krasickiego. Spotkanie będzie także prezentacją naszej pierwszej publikacji - wydawnictwa pokonkursowego "Słowem Malowane 2016" w którym zawarte zostało 18 z 55 nagrodzonych prac ilustrujących twórczość I.Krasickiego. Wydawnictwo powstało dzięki uprzejmości PBMedia Sp Z o.o.

Przypomnijmy, że w organizowanym przez nas ogólnopolskim konkursie wpłynęło w tym roku prawie 500 prac z całego kraju.Wystawa nagrodzonych dostępna jest w galerii Oranżerii Kultury do końca stycznia.

Salon Literacki już 19 stycznia o godzinie 18.00

Kontakt i bezpłatne zaproszenia - tel. 517 262 146 lub oranzeria@lidzbarkw.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB