Marek Dyjak z najnowszym albumem w Andergrancie

2017-02-02 10:36:29 (ost. akt: 2017-02-02 11:50:28)
Muzyka 19 lutego 2017
Marek Dyjak z najnowszym albumem w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Marek Dyjak wyruszył w trasę promującą najnowszy album Pierwszy Śnieg. Już 19 lutego artysta wystąpi w Olsztynie w klubie Andergrant.

Wróciłem do moich ukochanych poetów i wierszy. Znów wybrałem pieśni w które wierzę. Jestem trochę starszy, już po 40-stce i dzisiaj te teksty nie straciły nic na moim ich rozumieniu. Uwielbiam te piosenki śpiewane przez ich autorów i postanowiłem je także zaśpiewać. Pragnę podziękować autorom tych starych, i tych całkiem nowych pieśni, które powstały na tę płytę. Długo szukałem w sobie powodu by spróbować jeszcze raz być interpretatorem. Śpiewanie swoich postanowiłem odłożyć na później, może na koniec…
Marek Dyjak

Na płycie Pierwszy Śnieg pojawiły się teksty Mirosława Czyżykiewicza, Jana Kondraka, Jacka Musiatowicza i Roberta Kasprzyckiego, które mogą znaleźć bezpośrednie odniesienie do ostatnich wydarzeń z jego życia. Oprawa muzyczna w postaci akordeonu (Marek Tarnowski), trąbki (Jerzy Małek), kontrabasu (Michał Jaros), piana (Grzegorz Jabłoński), perkusji (Mateusz Modrzejewski), dały mu potężne pole do interpretacji, co już od lat jest cechą charakterystyczną jego twórczości.

Producentem i aranżerem płyty jest wieloletni trębacz Dyjaka - Jerzy Małek.

Marek Dyjak - Trasa Pierwszy Śnieg
Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
19 lutego 2017, godz. 18:00 otwarcie klubu, 19:00 Paprochy, 20:00 Dyjak
Ceny biletów: 45 PLN (w przedsprzedaży) / 55 PLN (w dniu koncertu)
przedsprzedaż biletów: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
oraz www.andergrant.com/bilety


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB