IV edycja Auto Moto Arena już niebawem w Expo Mazury

2017-02-06 00:41:56 (ost. akt: 2017-02-03 16:43:32) Artykuł sponsorowany
Inne 25 lutego 2017 - 26 lutego 2017
IV edycja Auto Moto Arena już niebawem w Expo Mazury

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W dniach 25-26 lutego hale Expo Mazury w Ostródzie ponownie wypełni ryk samochodowych i motocyklowych silników. W tych dniach odbywać się będzie IV edycja Auto Moto Arena – największego motoryzacyjnego show w północno-wschodniej Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach impreza stanowić będzie połączenie targów oraz eventu motoryzacyjnego.

Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z propozycjami na 2017 rok dealerów kilkunastu popularnych marek samochodowych i motocyklowych. Ponadto będzie można zapoznać się również z ofertą firm usługowych z branży motoryzacyjnej (tuning, pielęgnacja pojazdów), a także zajmujących się akcesoriami i gadżetami motoryzacyjnymi.

Na część eventową składać się będą wystawa pojazdów oraz towarzyszące jej atrakcje. W ramach wystawy swoje cztery kółka i jednoślady prezentować będą osoby prywatne, automobilkluby oraz zespoły rajdowe. Oczywiście, nie zabraknie też atrakcji, wśród których znajdą się m.in. pokazy car audio oraz (po raz pierwszy na Auto Moto Arenie) konkurs na najgłośniejszy wydech samochodowy.

Auto Moto Arena od zawsze była wydarzeniem rodzinnym. W tym roku organizatorzy zadbali, aby nie tylko miłośnicy motoryzacji znaleźli coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowany zostanie specjalny kącik, w którym profesjonalni animatorzy dopilnują, aby dzieci nie narzekały na nudę, a rodzice zainteresowani nabyciem nowego auta mogli w spokoju i bez pośpiechu wysłuchać propozycji dealera. Również kobiety, które będą chciały odpocząć od motoryzacyjnego zgiełku, będą mieć okazję, aby zrelaksować się w przygotowanej specjalnie dla nich strefie.

Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie wystawa pojazdów klasycznych – Auto Moto Classic. Ta niezwykle klimatyczna ekspozycja pozwoli na moment przenieść się do przeszłości i przypomni historię motoryzacji. Będzie to doskonała okazja, aby na żywo zetknąć się z legendarnymi modelami pojazdów, które dzięki pasji i zaangażowaniu swoich właścicieli przetrwały do obecnych czasów w idealnym stanie.

Dokładne informacje o wydarzeniu można odnaleźć na stronie Organizatora: >>> automoto-arena.pl.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dziad #2188336 | 89.228.*.* 23 lut 2017 11:07

    A, bileciki wstępu to po ile złotków? To bardzo ważne.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)