Kraków Street Band na olsztyńskiej scenie

2017-02-07 13:31:53 (ost. akt: 2017-02-07 13:37:16)
Muzyka Olsztyn, pub Sowa, ul. Zamkowa 2 18 lutego 2017
Kraków Street Band na olsztyńskiej scenie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Olsztyńska Galeria Sowa zaprasza na koncert Kraków Street Band czyli blues, jazz, gospel, soul, bluegrass i czego tylko dusza zapragnie.

Kraków Street Band
Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2, Olsztyn
18 lutego 2017, star godz. 18.00, około 21.00 After Party. Bilety 30 zł przedsprzedaż i 35zł w dniu koncertu. Informacje i rezerwacje pod numerem 502 656 902

Kraków Street Band to formacja, która powoli staje się nową muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju oraz zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni by występować na Krakowskim Rynku. Każdy występ momentalnie ściąga tłum widzów zbierający się wokół radosnej grupy.

W pierwszej połowie 2014 roku zespół błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju - najpierw kampania crowdfundingowa na poczet sfinansowania debiutanckiego albumu zakończyła się zdobyciem 170% planowanej kwoty.

Następnie zespół dostał się do finału Must Be The Music, programu muzycznego oglądanego przez miliony telewidzów, zdobywając doskonałe opinie jury na każdym etapie. A w czerwcu Kraków Street Band reprezentował Polskę na wielkim festiwalu muzyki ulicznej "Haizetara" w kraju Basków.

Rok 2015 to przede wszystkim wydanie kolejnej, niezwykłej płyty, nagranej w Radio Kraków, w całości poświęconej twórczości Jerzego Wójcika - pierwszego polskiego artysty wykonującego muzykę bluegrassową. Kompozycje z repertuaru „Little Ole Opry” wykonane zostały przez Kraków Street Band oraz Krystynę Święcicką – Wójcik i trójkę zaproszonych gości.

W corocznej ankiecie czasopisma „Twój Blues” Kraków Street Band uznany został za „Odkrycie Roku 2014”, po czym sięgnął po tytuł „Zespołu Roku 2015”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB