Stand-Up Warmia Andergrant w piątej odsłonie

2017-02-09 10:16:11 (ost. akt: 2017-02-09 10:21:34)
Inne Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 16 lutego 2017
Stand-Up Warmia Andergrant w piątej odsłonie

Zapraszamy do klubu Andergrant już 16 lutego 2017 na godzinę 20.00 na kolejną, już piątą, odsłonę Stand-Up Warmia Andergrant!

Tradycyjnie będzie OPEN MIC, tradycyjnie (chociaż nie do końca, bo tym razem będzie ich dwóch!) będą goście z zagranicy... województwa. Prosto ze stolicy naszego pięknego kraju przyjadą z nowym programem komicy z grupy Stand-Up Polska!

Wystąpią:

>> JASIEK BORKOWSKI (Stand-up Polska)
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

>> PIOTR SZUMOWSKI (Stand-up Polska)
Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

>> OPEN MIC:
Członkowie Stand-up Warmia
KRZYSZTOF SAWCZUK
MICHAŁ KONOPKA
TOMIR DĄBROWSKI
MICHAŁ KOMISSAROW
+
KUBA KRZYMIŃSKI (Warszawa)
PAWEŁ JURGIELEWICZ (Olsztyn)

>> Prowadzenie wieczoru:
ULA WRÓBLEWSKA, ARKADIUSZ JAKSZEWICZ
(Stand-up Warmia)

Bilety: 15 zł, 17 zł
dostępne:
- Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
- Pub SARMATA (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 28)
- Salon Muzyczny RIFF (ul. Prosta 39)
- WWW.KUPBILECIK.PL - http://www.kupbilecik.pl/baza-2287-standup.warmia.html

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB