Happysad z "Ciałem Obcym" w Nowym Andergrancie

2017-02-13 15:21:40 (ost. akt: 2017-02-23 12:27:23)
Muzyka Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 5 marca 2017
Happysad z Ciałem Obcym w Nowym Andergrancie

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Happysad rusza w trasę z nowymi piosenkami z albumu "Ciało Obce", który miał premierę 10 lutego. Już na początku marca grupa wystąpi w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant.

W ramach trasy promującej najnowszy album "Ciało obce", zespół Happysad odwiedzi olsztyński klub Andergrant. O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku”.

Zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty Ciało Obce, na pewno zaproponuje zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.Koncert Happysad
5 marca (niedziela), godz. 19 - Andergrant
Bilety: 50 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu koncertu

Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu Happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.

Mat. prasowe organizatora koncertu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bji #2181566 | 31.174.*.* 13 lut 2017 17:41

    tylko nie tam..

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz