Żywe książki będą walczyć ze stereotypami w Olsztynie

2017-02-14 09:06:29 (ost. akt: 2017-02-14 09:22:54)
Kultura Olsztyn, Planeta 11, al. Piłsudskiego 38 18 lutego 2017
Żywe książki będą walczyć ze stereotypami w Olsztynie

Zdjęcie jest ilustracją do treści

Autor zdjęcia: archiwum biblioteki szkolnej w Bisztynku

Żywe Książki to nic innego jak ludzie, którzy poświęcają nam czas i opowiadają swoją historię. Spotkanie z Żywą Książką poszerza nasze horyzonty i pozwala inaczej spojrzeć na wiele rzeczy. M. in. na stereotypy. Za cztery dni w Planecie 11 odbędzie się spotkanie z "książkami" dotkniętymi stereotypami czy wykluczeniem w społeczeństwie.

Na spotkanie z Żywą Książką będzie się można wybrać już 18 lutego w godz. 10-14. Spotkanie odbędzie się w Planecie 11 w Olsztynie. Każdy uczestnik Żywej Biblioteki otrzyma swoją kartę biblioteczną, a razem z nią możliwość wypożyczenia Żywej Książki i porozmawiania z nią w cztery oczy.

Książkami, których będzie można posłuchać są osoby dotknięte stereotypami, wykluczeniem czy niewidoczne w naszym społeczeństwie. Każdy uczestnik akcji otrzyma własną kartę biblioteczną, specjalnie na tę okazję, a wraz z nią możliwość wypożyczenia Żywej Książki tylko dla siebie i porozmawiania z nią w cztery oczy. To naprawdę niezwykła okazja do otwarcia się na innych, poznania ich historii.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB