Stand-Up Inferno w wydaniu dwóch pięknych i bestia!

2017-02-16 13:17:47 (ost. akt: 2017-02-16 12:29:29)
Inne Olsztyn, Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2 2 marca 2017
Stand-Up Inferno w wydaniu dwóch pięknych i bestia!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Czy wygląd ma coś wspólnego z jakością dowcipu? Czy na scenie łatwiej być zabawnym nie mając nogi? Czy tylko Kasia Piasecka i Enrique Iglesias mogą przyciągnąć na stand-up w Sowie 90 proc. kobiet z Olsztyna? Czy rodzice faktycznie nie wiedzieli że piłeś, bo żułeś gumę? Na te i wiele innych pytań, z potężną dawką satyry odpowiedzą wam goście Sowy!

GRZEGORZ DOLNIAK to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Widzowie z kolei mogą się w tych wadach przeglądać jak w lusterku, bo przecież wszyscy jesteśmy z jednej gliny. Usłyszycie zatem o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich. Są też fragmenty programu, które trudno opisać w niniejszym tekście, bo Dolniak to niezwykle sprawny improwizator, który każdy swój występ okrasza sporą dawką żywej interakcji z widzami.

KRZYSZTOF JAHNS występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie nawet w tak odległe miejsca jak więzienie.

Dla estetycznej równowagi wydarzenie poprowadzi Maciej Brudzewski.

Zapraszamy! 2 marca, godz. 20:00
Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn
Rezerwacja miejsc wyłącznie pod numerem tel.: 664-704-663


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB