Flamenco - Magda Navarrete & Andrzej Lewocki

2017-03-02 12:40:55 (ost. akt: 2017-03-02 12:47:09)
Muzyka Olsztyn, Klub Sowa, 12 marca 2017
Flamenco - Magda Navarrete & Andrzej Lewocki

Autor zdjęcia: Materiały udostępnione przez organizatora

Już w niedzielę 12 marca w olsztyńskim klubie Sowa wystąpi duet Magda Navarrete & Andrzej Lewocki. Taniec i rytm wybijany obcasami Magdy - to prawdziwy rarytas dla oka i ucha.

Magda i Andrzej koncertują w Polsce, Irlandii, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii i Słowacji. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale- niebawem odwiedzą Maroko. Z każdej podróży przywożą najcenniejsze skarby- muzyczne inspiracje. Grają flamenco, muzykę krajów hiszpańskojęzycznych, nowe interpretacje polskich przebojów, rytmy bałkańskie i sefardyjskie.

Z tym duetem warto wybrać się w muzyczną podróż!

Start 12 marca o godzinie 18. Bilety w cenie 30 zł

Magda Navarrete
Wokalistka, tancerka, producentka muzyczna, trenerka głosu.
Kobieta z pasją, talentem i wizją. Tworzy spektakle, nagrywa płyty, koncertuje po całym świecie, czerpie z muzyki hiszpańskojęzycznej i bałkańskiej. Jej artystyczne BIO jest tak bogate jak kultury, kórymi się interesuje i z których czerpie inspiracje.

Ma na swoim koncie kilka płyt, między innymi: "Chilli", "Iman", "Warszawski Lutosławski" czy najnowsza "Mezhira" z grupą Caravana Banda. Koncertuje w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Z powodzeniem dzieli czas między życie artystyczne i pracę trenera głosu w warszawskim Vocal Studio.
Na scenie tryska energią, charyzmą i seksapilem- wplata w koncerty taniec flamenco- dodatkowo podnosząc temperaturę występu.

Andrzej Lewocki
Gitarzysta Flamenco, laureat Międzynarodowego Konkursu Gitary Flamenco w Murcii im. Niño Ricardo (II miejsce). Brał udział w licznych warsztatach flamenco w kraju i za granicą. Współtworzy wiele projektów muzycznych Nagrywa dla radia i telewizji, Zapraszany jest także, jako muzyk studyjny. Jest twórcą lubeskiej szkoły flamenco oraz producentem doskonałej jakości cajonów.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB