5. urodziny olsztyńskiej Aquasfery

2017-03-02 19:30:27 (ost. akt: 2017-03-09 14:16:42)
Inne 12 marca 2017
5. urodziny olsztyńskiej Aquasfery

Autor zdjęcia: Wojciech Benedyktowicz

Serdecznie zapraszamy na 5. urodziny Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA”, które odbędą się w niedzielę 12 marca 2017 r. w godzinach 11 – 16.

Urodziny Aquasfery to kilka godzin zabaw z mnóstwem atrakcji i konkursów z nagrodami. W programie m.in. zabawy sportowe dla wszystkich na przeszkodach wodnych WIBIT, podwodne spacery z instruktorami Klubu SCORPENA oraz kajaki dla dzieci, które poprowadzi mistrz świata w kajakarstwie Denis Ambroziak. Dla wszystkich chętnych będzie również zbiorowa Zumba w wodzie.

Dla tych, którzy nie zdecydują się na wodne atrakcje proponujemy skorzystanie z FOTOBUDKI, zabawy w holach Aquasfery, udział w maratonach: trampolin, salsation i na bieżniach, które poprowadzi współorganizator 5 urodzin Aquasfery - PLANETA FORMY. Nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych, które zorganizuje Akademia PRYMUS.

O godz. 14:00 obchody 5-tych urodzin uświetni Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, który uroczyście pokroi tort przygotowany przez Restaurację LAGUNA.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB