Przyjdź na darmowe treningi i warsztaty dietetyka! ZAPISZ SIĘ DO AKCJI!

2017-03-21 13:00:00 (ost. akt: 2017-04-21 15:01:04)
Sport 22 marca 2017 - 21 maja 2017
Przyjdź na darmowe treningi i warsztaty dietetyka! ZAPISZ SIĘ DO AKCJI!

Dołącz do naszej aktywnej akcji "Obudź borsuka" i ekoSTART! Zapewnimy ci aktywność i dobrą zabawę!

Nad formą zawsze warto popracować, zwłaszcza pod okiem doświadczonych trenerów i dietetyków. Czas zadbać o siebie, swoją kondycję i sylwetkę oraz zmienić nawyki żywieniowe. Znakomitą do tego okazją będzie akcja "Obudź borsuka". Mogą wziąć w niej udział wszyscy, którzy chcą zadbać o formę, wystarczy się tylko zgłosić! Wydrukuj i wypełnij ten specjalny formularz (pobierz) i prześlij go e-mailem pod adres: ekostart@fundusz.olsztyn.pl

Przez dwa miesiące będziemy zachęć osoby z widoczną nadwagą do aktywności, zdrowego odżywiania i zmiany nawyków. Przygotowaliśmy szereg treningów biegowych, rowerowych, wykłady, motywacyjne działania, z biegiem finałowym - 21 maja podczas ekoSTARTu - włącznie. Odbędzie się on na olsztyńskim lotnisku Dajtki, podczas 13 Rotariańskiej Majówki Lotniczej.

Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Bądź z nami na zajęciach sportowych i wykładach motywacyjnych oraz pobiegnij 21 maja…. Zrób to dla siebie i dla własnego zdrowia! Nagrody też czekają. Na wielki finał akcji zabierz ze sobą znajomych! Jeśli biegają, lubią jeździć rowerem, są eko, niech także rezerwują w kalendarzu 21 maja. Warto bowiem wziąć udział w ekoSTARCIE. W rywalizacji sportowej zmierzą się biegacze i rowerzyści. To będzie przygoda dla całych rodzin!


REZERWUJ CZAS W KALENDARZU! GRAFIK ZAJĘĆ


Nasi trenerzyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB