Koncert zespołów Fajrant, Kapiszony i My Different Side

2017-03-28 09:22:08 (ost. akt: 2017-03-28 09:37:36)
Muzyka Carpenter Inn Irish Pub 1 kwietnia 2017 20:00
(każda sobota)
Koncert zespołów Fajrant, Kapiszony i My Different Side

Autor zdjęcia: mat. promocyjne

1 kwietnia, w sobotę w Carpenter Inn Irish Pub na Starym Mieście odbędzie się koncert zespołów Fajrant, Kapiszony i My Different Side. Początek o godz. 20.

01.04.2017 r. zagrają:
Fajrant – kapela punk-rockowa z Olsztyna, która powstała w 2000 r. Fajrant ma na swoim koncie płytę pt. „Takie proste” wydaną w 2013 r., a także płytę pt. „Hipokryzja”, która ukaże się 01.04.2017, a więc będzie można ją nabyć na koncercie.

Skład: Eryk Mazur - Eros (wokal), Adam Borkułak - Adaś (gitara/wokal), Bartosz Leszczyński - Kargul (gitara), Marcin Woźnowski - Woźny (gitara basowa/wokal),
Konrad Wiateska – Witek (perkusja).

Kapiszony – ferajna z Olsztyna, która powstała w 2015 r., grająca szeroko pojętego punk’n’rolla okraszonego nonszalanckim akordeonem i wysokoprocentowym tekstem.
Skład: Adam Borkułak - Adaś (wokal, gitara), Grzegorz Zacharewicz - Świrek (gitara, chórki), Piotr Siudziński - Siudzik (gitara basowa), Konrad Wieteska - Witek (perkusja), Jakub Drobiszewski - Drobi (akordeon),

Gość specjalny! - Piotr Sikorski – Sikor – wokalista nieistniejącej już olsztyńskiej formacji Zaraza, który wspólnie z Kapiszonami wykona kawałek pt. „Wódka”

My Different Side - kapela z Olsztyna, która powstała w 2013 r., poruszająca się w szeroko pojętym rocku z naciskiem na Indie rock.
Skład:
Piotr Bauman – wokal, gitara
Patryk Kuśmierczyk – perkusja
Tomasz Zieliński – gitara basowa
Michał Kossakowski – gitara

Niespodzianka! - Krzysztof Krawczyk – polski piosenkarz obdarzony charakterystycznym barytonowym głosem, gitarzysta i kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, artysta solowy. Wylansował wiele znanych przebojów. W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rhythm & bluesa, swing, soul, jazz, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, folk, funky, reggae, muzykę cygańską i biesiadną. Prima aprilis!

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pucio #2211010 | 89.228.*.* 28 mar 2017 15:31

    No w końcu coś apetycznego!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz