Hunter z płytą "NieWolnOść" w Andergrancie

2017-04-06 13:48:21 (ost. akt: 2017-04-06 13:52:32)
Muzyka Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 9 kwietnia 2017
Hunter z płytą NieWolnOść w Andergrancie

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Na koncert w Olsztynie już w najbliższą niedzielę zaprasza klub Andergrant. Support: Hiroshima i SIQ.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory, ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Miejsce: Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32
Support: Hiroshima i SIQ
Data: 09-04-2017
Start koncertu: 19:00
Bilety: 40zł - przedsprzedaż, 50zł - w dniu koncertu
przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
oraz www.andergrant.com/bilety

mat. organizatora


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB