Harlem gwiazdą tegorocznych Konfrontacji

2017-04-11 11:51:55 (ost. akt: 2017-04-11 12:15:00)
Muzyka 17 czerwca 2017
Harlem gwiazdą tegorocznych Konfrontacji

Harlem będzie gwiazdą Konfrontacji'2017.

Autor zdjęcia: Mat. organizatora/ Nowy Andregrant

Znana jest data i gwiazda tegorocznego przeglądu rockowego - Konfrontacje'2017. Konkurs odbędzie się 17 czerwca, tradycyjnie już w kętrzyńskim amfiteatrze przy ul. Kajki 2. Gwiazdą wieczoru będzie olsztyński zespół Harlem.

"Konfrontacje" odbywają się po raz dziesiąty, ale ich historia sięga jeszcze końca lat osiemdziesiątych. Wiele lat przerwy, powroty i znowu zawieszenia. Od 2013 roku konkurs odbywa się już regularnie. Co roku wieńczy go gwiazda wieczoru: w 2013 roku zaszczytu tego dostąpił warszawski Hetman, rok później organizatorzy sięgnęli jeszcze wyżej - po legendarne TSA. W tym roku po ogłoszeniu wyników zagra olsztyński Harlem.

Wśród zespołów, które w Kętrzynie walczyły o najwyższe laury, można odnaleźć co najmniej kilka znajomych nazw: Mjut, Queen of Sorrow, TDI, Dzieci Stalina, Arshenic, Materia, Mojra, Hiroshima, Polska B, Chicha, Freakin' Rudeboys, Holy Water czy Explozer. To oczywiście tylko niektóre z nich. Kolejne mogą stanąć w szranki teraz. Regulamin i kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie organizatora, Kętrzyńskiego Centrum Kultury.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB