"Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”. Dawka śmiechu dla par

2017-04-14 18:27:26 (ost. akt: 2017-04-19 12:44:17)
Inne 19 maja 2017
Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”. Dawka śmiechu dla par

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Po sukcesie seansów: „Zaklinacz Kobiet” i „Jak rozmawiać z Chłopem. Jełopem?” seans na wesoło dla mężczyzn i kobiet „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” w wykonaniu Grzegorza Kordka

Grzegorz Kordek powraca z seansem na wesoło dla mężczyzn i kobiet. Tym razem będzie to show pt. „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”.
Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet, kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są bardziej otwarte na dyskusje o problemach małżeńskich niż ich partnerzy.

Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek.

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” jest inny. Pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny, nieinwazyjny i bezpieczny.

W trakcie trwania seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.
Seans zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami. Pokazuje parom, w jaki sposób ich problemy mogą wyniknąć z tego, jak różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.

Zapraszamy!


19 maja godz. 18:00 w Olsztynie
Olsztyński Park Naukowo Technologiczny ul. Trylińskiego 2 ( Budynek BK)

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Biurze Ogłoszeń Gazety Olsztyńskiej przy ulicy Partyzantów 28 w Olsztynie . Szczegółowe informacje pod numerem 500-603-603


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB