2 maja zapraszamy na Ogólnopolskie Biegi Rodzinne

2017-05-02 08:00:00 (ost. akt: 2017-05-02 09:32:29)
Sport 2 maja 2017
2 maja zapraszamy na Ogólnopolskie Biegi Rodzinne

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Las Miejski w Gajewie k. Giżycka będzie 2 maja areną XX Ogólnopolskich Biegów Rodzinnych. Imprezie towarzyszyć będzie Garnizonowy Festyn Majowy, obchody Święta Flagi, Dni Rodziny — Rodzina Zastępcza i Postaw na rodzinę.

Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich zainteresowanych już od godziny 9, ale start pierwszej grupy nastąpi o godz. 11 (zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 14).

Będzie to już XX, a więc jubileuszowa edycja tego rodzinnego festynu. W programie m.in. bieg po leśnych duktach. Swoje możliwości będą mogli sprawdzić sportowcy trenujący wyczynowo bieganie, jak też „amatorzy”, którzy mogą wyznaczoną trasę pokonać w tempie spacerowym.

Poza tym w programie punkty patriotyczne: obchody Święta Flagi i Garnizonowy Festyn Majowy, w ramach którego zaprezentują się żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej..

XX Ogólnopolskie Biegi Rodzinne organizuje Towarzystwo Miłośników Twierdzy Boyen przy współpracy Nadleśnictwa Giżycko, 15 GBZ i członków klubu Biegam Bo Lubię Giżycko.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB