Czas na otwarcie sezonu żeglarskiego

2017-04-27 14:58:56 (ost. akt: 2017-04-27 15:09:40)
Inne 1 maja 2017
Czas na otwarcie sezonu żeglarskiego

Autor zdjęcia: Archiwum Redakcji

1 maja o godz. 10.00 armatnia salwa tradycyjnie jak co roku zaakcentuje otwarcie sezonu żeglarskiego w porcie Klubu Morskiego LOK.

Po uroczystej zbiórce żeglarzy, nad jezioro Święcajty w samo południe zapraszają członkowie Społeczności Otwarte Jeziora. W ośrodku Piękny Brzeg (dawny WDW, ul. Leśna 20) na chętnych czekać będzie mnóstwo atrakcji. O godz. 12.00 rozpoczną się regaty na jachtach otwartopokładowych, pół godziny później na plaży ruszy festyn. Spotkanie zakończy ognisko i koncert zespołu szantowego North Wind.
Warto wspomnieć, że podczas festynu zostanie poprowadzona kwesta na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni Michała Ostrowskiego z Węgorzewa.

Podsumowując: godz. 10.00 − uroczysta zbiórka w porcie Klubu Morskiego LOK nad Węgorapą, godz. 12.00 − regaty i festyn w ośrodku Piękny Brzeg przy ul. Leśna 20.
Otwarcie sezonu nawigacyjnego poprzedzi msza św. intencyjna w niedzielę (30 kwietnia) o godz. 18.30 w kościele Dobrego Pasterza. Msza jest przeznaczona dla wszystkich pasjonatów wody.
(dp)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB